20-03-2016 15:41:49 - DDS SP v.3.15.11.1

RESULTATLISTE
DM 15m Ungdom 2016

 

 

Holdkonkurrence: Foreningshold 15m BK

1 Viborg Skytteforening
107458 Daniel Hochland Andersen Klasse: BK1 200/11
112078 Kristoffer Kvorning Klasse: BK1 200/13
117015 Kasper Kristiansen Klasse: BK1 200/09
111795 Kristian Johansen Klasse: BK1 199/10
Total 799/43

2 Vester Hassing Skf.
118344 Emil Hedemann Klasse: BK1 200/14
103891 Simon Houen Jensen Klasse: BK1 199/09
114684 Mads Lynge Klasse: BK1 199/13
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Klasse: BK1 199/11
Total 797/47

3 Midtdjurs Skytteforening
114387 Julie H Christiansen Klasse: BK1 200/15
114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Klasse: BK1 199/09
115090 Ivan Kongsgaard Klasse: BK1 199/07
99536 Nicolaj August Brock Jensen Klasse: BK1 199/06
Total 797/37

4 Bredstrup-Pjedsted IF
112419 Carsten Højen Hansen Klasse: BK1 200/15
112421 Niclas Hejslet Klasse: BK1 200/14
113174 Liva H. Højen Klasse: BK1 199/11
124238 Oliver Klaus Pedersen Klasse: BK2 197/09
Total 796/49

5 Them Skytteforening
91533 Maria Hjort Hoffmann Klasse: BK1 200/14
119956 Gustav Nygaard Andersen Klasse: BK2 199/12
119958 Julie Sørensen Klasse: BK2 199/11
97462 Magnus Kjær Laursen Klasse: BK2 198/08
Total 796/45

6 Aalborg Skyttekreds
105787 Niklas Pedersen Klasse: BK2 200/12
97889 Luckas Heby Pedersen Klasse: BK1 200/13
117764 Nicklas Christensen Klasse: BK1 197/08
117765 Peter A. Sørensen Klasse: BK2 199/10
Total 796/43

7 Gundsølille SG&I
113069 Asta Holm Klasse: BK1 200/12
118031 Ibi Wendelbo Toft Klasse: BK1 199/08
118167 Magnus Nicolai Dalen Klasse: BK1 199/10
113065 Sarah Rasmussen Klasse: BK1 198/12
Total 796/42

8 Nykøbing F. Skytteforening
106369 Emma Nørholm Koch Klasse: BK1 200/08
114025 Kristian Erlandsen Klasse: BK1 200/16
114020 Mette Ottosen Klasse: BK1 199/07
119509 Mads Mossin Klasse: BK2 197/07
Total 796/38

9 Særslev Skytteforening
112824 Victoria Conradsen Klasse: BK1 200/10
95601 Anna Falck Grony Klasse: BK1 199/13
113435 Jonas Elfang Klasse: BK1 198/11
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Klasse: BK1 198/13
Total 795/47

10 Helle Skytteforening
99520 Stine Jacobsen Klasse: BK1 200/09
112913 Casper Jensen Klasse: BK1 198/11
116598 Nicolai Mathiesen Klasse: BK1 198/09
117070 Signe Wobeser Nielsen Klasse: BK2 198/07
Total 794/36

11 Samsø Skytteforening
110761 Sofie Elkhøj Bundgaard Klasse: BK2 200/10
103376 Carl Peter Mortensen Klasse: BK2 199/07
122795 Gustav Hemmingsen Klasse: BK1 198/10
120709 Sinuhe Mondrup Klasse: BK2 197/05
Total 794/32

12 Kirke Hyllinge Skf.
112037 Cecilie Nørgaard Klasse: BK1 199/08
119217 Yasmin Hansen Klasse: BK2 199/10
107612 Mathias Nørgaard Klasse: BK1 198/05
118762 Tobias Dyrby Nielsen Klasse: BK2 198/08
Total 794/31

13 Vodskov Skytteforening
103696 Louise Karstoft Klasse: BK1 200/15
102409 Magnus Larsen Klasse: BK1 199/10
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Klasse: BK1 198/12
103315 Magnus Kristensen Klasse: BK1 196/04
Total 793/41

14 Otterup Skytteforening
115755 Mie Povelsen Klasse: BK1 200/13
120013 Anine Aagren Jensen Klasse: BK2 200/13
120607 Kristian Henningsen Klasse: BK2 197/04
117318 Joakim Steffensen Klasse: BK2 196/05
Total 793/35

14 Boddum-Ydby Skytteforening
110732 Emil Grud Klasse: BK1 199/07
97871 Peter Josefsen Klasse: BK1 199/09
113577 Mathias N. Nielsen Klasse: BK1 198/10
108410 Rasmus Nicolajsen Klasse: BK1 197/09
Total 793/35

16 Blåhøj Skytteforening
118792 Lucas R. Rasmussen Klasse: BK1 200/11
107908 Oliver Vestergaard Klasse: BK2 199/07
107909 Mathias M. Pedersen Klasse: BK2 198/06
119827 Jeanne Hansen Klasse: BK1 196/06
Total 793/30

17 Næstved Skytteforening
121072 Emilie Hansen Klasse: BK1 200/05
121512 Laurits Mandrup Klasse: BK1 200/14
108614 Ida Marie Bülow Klasse: BK1 199/11
114904 Emil Rosendal Klasse: BK2 193/04
Total 792/34

18 Trehøje Skytteforening
107890 Mads-Emil Mogensen Klasse: BK1 199/12
98934 Cecilie Madsen Klasse: BK1 199/06
118153 Liva Nielsen Klasse: BK1 198/13
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Klasse: BK2 196/00
Total 792/31

19 Bullerup Skyttekreds
114591 Kamilla Jørgensen Klasse: BK1 200/11
101907 Trine Røigaard Klasse: BK1 199/11
112188 Karl W, Klausen Klasse: BK1 199/13
122679 Madeleine Liv Larsen Klasse: BK2 193/04
Total 791/39

20 Lyngby Skyttekreds
113293 Victoria Bjerregaard Klasse: BK1 199/09
102108 Julie Olsen Klasse: BK1 198/09
106155 Peter Kaysen Klasse: BK2 198/11
116842 Josefine Bachmann Klasse: BK1 196/08
Total 791/37

21 Fjelsted/Harndrup Skytteforening
116724 Martin Holmegaard Klasse: BK2 200/09
113869 Christian Larsen Klasse: BK1 199/08
114781 Laurits Schmidt Sigaard Klasse: BK1 199/09
111558 Nicolas Tauber Klasse: BK2 193/07
Total 791/33

22 Ulfborg Bys Skytteforening
119525 Mads Ashton Hansen Klasse: BK2 199/10
104696 Leander Ørts Klasse: BK2 198/06
120211 Martin Vandborg Madsen Klasse: BK2 197/03
124830 Felix Holst Nørmark Klasse: BK3 195/05
Total 789/24

23 Østerlars Skytteforening
110384 Lasse Hansen Klasse: BK1 200/15
119540 Rasmus Johansen Klasse: BK2 198/13
100433 Siw Kert Klasse: BK2 195/06
120036 Rasmus Nissen Klasse: BK2 195/06
Total 788/40

24 Sønderborg Skyttekreds
111707 Rasmus Knudsen Nissen Klasse: BK2 198/07
118679 Andreas Lass Klasse: BK2 197/09
121608 Mads Hansen Klasse: BK1 197/09
118673 Lucas C.M. Schjelde Klasse: BK2 196/07
Total 788/32

25 Fløng-Hedehusene Skf.
100110 Maria Graversen Klasse: BK1 199/04
119757 Annika Håkansson Klasse: BK1 198/10
112527 Carmen Bograd Klasse: BK1 196/07
119623 Karia Madsen-Larsen Klasse: BK2 195/05
Total 788/26

26 Karup Skytteforening af 1889
117447 Lukas Falk Pedersen Klasse: BK1 199/14
119195 Nikolai Kristiansen Klasse: BK1 199/09
104893 Mads Glud Klasse: BK2 197/08
114681 Marcus Sand Klasse: BK1 192/03
Total 787/34

27 Ribe Skyttekreds
106270 Kasper Bondesen Klasse: BK1 199/09
116196 Frederik M.M. Christensen Klasse: BK1 197/06
108690 Hanna Juhl Klasse: BK2 195/07
88794 Jens Kr. Olesen Klasse: BK1 195/03
Total 786/25

28 Tuse Skytteforening
90829 Jonas Olsen Klasse: BK1 199/14
110396 Frida Vangsgaard Klasse: BK1 198/10
108564 Gustav Andersen Klasse: BK1 196/09
114965 Noah Folsing Klasse: BK2 192/04
Total 785/37

29 Kjellerup Skytteforening
114063 Niklas Degn Poulsen Klasse: BK1 199/09
102389 Josefine Hartvig Klasse: BK1 198/08
101130 Kasper Linde Barrith Klasse: BK2 196/08
121535 Simon Bøgelund Eriksen Klasse: BK1 192/04
Total 785/29

30 Klejs-Juelsminde Skytteforening
101490 Christoffer Røjkjær Klasse: BK1 200/15
101491 Gustav Røjkjær Klasse: BK1 200/18
120991 Johannes Rasmussen Klasse: BK2 193/03
112889 Malthe Johansen Klasse: BK2 191/04
Total 784/40

31 Sdr. Omme Skytteforening
103427 Louise Hansen Klasse: BK2 200/10
108252 Jonas Thomsen Klasse: BK1 198/05
108250 Henrik Madsen Klasse: BK1 195/05
115969 Malte Bugge Carlsen Klasse: BK2 191/05
Total 784/25

32 Haderslev Skyttekreds
109034 Mads Mandau Klasse: BK1 199/12
118384 Signe Thomsen Klasse: BK2 196/05
114294 Simon Jespersen Klasse: BK2 194/05
98532 Signe Frits Nielsen Klasse: BK1 194/08
Total 783/30

33 Strø S&G
120765 Kathrine Solgaard Klasse: BK1 200/13
114844 Victor Farsinsen Klasse: BK2 198/06
120764 Emilie Abildskov Hansen Klasse: BK1 187/06
124850 Sebastian Elmendorf Klasse: BK2 192/03
Total 777/28

34 Stadil-Vedersø Skytteforening
123160 Freya Engel Kaspersen Klasse: BK1 200/08
102137 Louise Kidmose Klasse: BK1 198/09
117302 Anne Thesbjerg Kirk Klasse: BK2 197/11
117456 Karl Jeppesen Klasse: BK2 176/08
Total 771/36

 

 

Holdkonkurrence: Foreningshold 15m BK FINALE

1 Midtdjurs Skytteforening
114387 Julie H Christiansen Klasse: F1FHF 200/15    200/015    400/30
114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Klasse: F1FHF 199/09    200/014    399/23
115090 Ivan Kongsgaard Klasse: F1FHF 199/07    199/009    398/16
99536 Nicolaj August Brock Jensen Klasse: F1FHF 199/06    199/014    398/20
Total 1595/89

2 Vester Hassing Skf.
114684 Mads Lynge Klasse: F1FHF 199/13    200/012    399/25
103891 Simon Houen Jensen Klasse: F1FHF 199/09    199/014    398/23
118344 Emil Hedemann Klasse: F1FHF 200/14    199/010    399/24
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Klasse: F1FHF 199/11    199/009    398/20
Total 1594/92

3 Viborg Skytteforening
112078 Kristoffer Kvorning Klasse: F1FHF 200/13    200/015    400/28
117015 Kasper Kristiansen Klasse: F1FHF 200/09    199/010    399/19
107458 Daniel Hochland Andersen Klasse: F1FHF 200/11    198/012    398/23
111795 Kristian Johansen Klasse: F1FHF 199/10    198/005    397/15
Total 1594/85

4 Bredstrup-Pjedsted IF
112419 Carsten Højen Hansen Klasse: F1FHF 200/15    200/009    400/24
124238 Oliver Klaus Pedersen Klasse: F1FHF 197/09    200/011    397/20
112421 Niclas Hejslet Klasse: F1FHF 200/14    199/014    399/28
113174 Liva H. Højen Klasse: F1FHF 199/11    197/006    396/17
Total 1592/89

5 Nykøbing F. Skytteforening
106369 Emma Nørholm Koch Klasse: F1FHF 200/08    200/011    400/19
114020 Mette Ottosen Klasse: F1FHF 199/07    200/009    399/16
114025 Kristian Erlandsen Klasse: F1FHF 200/16    200/009    400/25
119509 Mads Mossin Klasse: F1FHF 197/07    196/010    393/17
Total 1592/77

6 Aalborg Skyttekreds
105787 Niklas Pedersen Klasse: F1FHF 200/12    198/008    398/20
117764 Nicklas Christensen Klasse: F1FHF 197/08    198/008    395/16
117765 Peter A. Sørensen Klasse: F1FHF 199/10    198/008    397/18
97889 Luckas Heby Pedersen Klasse: F1FHF 200/13    197/003    397/16
Total 1587/70

7 Gundsølille SG&I
113065 Sarah Rasmussen Klasse: F1FHF 198/12    198/010    396/22
113069 Asta Holm Klasse: F1FHF 200/12    197/010    397/22
118167 Magnus Nicolai Dalen Klasse: F1FHF 199/10    197/007    396/17
118031 Ibi Wendelbo Toft Klasse: F1FHF
Total 1189/61

 

 

Holdkonkurrence: Foreningshold 15m BK LUFT

1 Særslev Skytteforening
112824 Victoria Conradsen Klasse: BK1 200/05
113435 Jonas Elfang Klasse: BK1 200/07
124048 Julie Frederiksen Klasse: BK1 200/07
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Klasse: BK1 200/06
Total 800/25

2 Midtdjurs Skytteforening
114387 Julie H Christiansen Klasse: BK1 200/10
114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Klasse: BK1 200/12
117976 Rune Bjørnholdt Knudsen Klasse: BK1 200/09
115090 Ivan Kongsgaard Klasse: BK1 199/05
Total 799/36

3 Bredstrup-Pjedsted IF
112421 Niclas Hejslet Klasse: BK1 200/03
113174 Liva H. Højen Klasse: BK1 200/13
117476 Carl Jacob Petersen Klasse: BK1 200/05
112419 Carsten Højen Hansen Klasse: BK1 199/08
Total 799/29

4 Boddum-Ydby Skytteforening
108405 Asker Hougs Jensen Klasse: BK1 200/10
113577 Mathias N. Nielsen Klasse: BK1 200/06
97871 Peter Josefsen Klasse: BK1 200/08
108410 Rasmus Nicolajsen Klasse: BK1 199/01
Total 799/25

5 Nykøbing F. Skytteforening
106369 Emma Nørholm Koch Klasse: BK1 200/10
114025 Kristian Erlandsen Klasse: BK1 200/08
107315 Denni Duranovic Klasse: BK1 199/06
114020 Mette Ottosen Klasse: BK1 198/09
Total 797/33

6 Gundsølille SG&I
118167 Magnus Nicolai Dalen Klasse: BK1 200/12
113065 Sarah Rasmussen Klasse: BK1 199/03
113069 Asta Holm Klasse: BK1 199/06
123836 Malthe Ribergaard Blak Klasse: BK2 199/04
Total 797/25

7 Korsør Skytteforening
119167 Thor Hansen Klasse: BK1 200/08
112155 Andreas Andersen Klasse: BK1 199/04
118720 Jeppe Dalgaard Klasse: BK1 199/07
124050 Simon Pradel Klasse: BK3 199/05
Total 797/24

8 Viborg Skytteforening
111795 Kristian Johansen Klasse: BK1 200/06
117015 Kasper Kristiansen Klasse: BK1 200/13
112078 Kristoffer Kvorning Klasse: BK1 199/07
107453 Oliver Alexis Klasse: BK1 197/05
Total 796/31

9 Vilsted Skf.
108491 Mille Frederiksen Klasse: BK1 200/06
108494 Simon Key Hald Klasse: BK1 199/07
118658 Liva Møller Klasse: BK1 199/10
123013 Julie Haahr Klasse: BK1 198/05
Total 796/28

10 Helle Skytteforening
116598 Nicolai Mathiesen Klasse: BK1 200/04
117070 Signe Wobeser Nielsen Klasse: BK1 200/07
99520 Stine Jacobsen Klasse: BK1 200/09
116861 Mads Repenning Jensen Klasse: BK2 196/06
Total 796/26

11 Vodskov Skytteforening
102409 Magnus Larsen Klasse: BK1 199/08
103315 Magnus Kristensen Klasse: BK1 199/05
103696 Louise Karstoft Klasse: BK1 199/08
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Klasse: BK1 198/10
Total 795/31

12 Vester Hassing Skf.
118344 Emil Hedemann Klasse: BK1 200/05
123820 Emma Hejlesen Kristensen Klasse: BK2 200/00
103891 Simon Houen Jensen Klasse: BK1 199/04
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Klasse: BK1 195/03
Total 794/12

13 Tuse Skytteforening
108564 Gustav Andersen Klasse: BK1 200/09
90829 Jonas Olsen Klasse: BK1 200/07
110396 Frida Vangsgaard Klasse: BK1 198/09
114965 Noah Folsing Klasse: BK3 195/05
Total 793/30

14 Næstved Skytteforening
121072 Emilie Hansen Klasse: BK1 200/03
121512 Laurits Mandrup Klasse: BK1 199/11
108614 Ida Marie Bülow Klasse: BK1 198/05
114904 Emil Rosendal Klasse: BK1 196/05
Total 793/24

15 Glud Skytteforening
120235 Astrid Bohsen Klasse: BK1 200/07
119643 Naja Skytt-Bendixen Klasse: BK1 199/08
113971 Jonas Kjærgaard Jeppesen Klasse: BK1 198/05
122914 Erik Schulte Klasse: BK3 195/01
Total 792/21

16 Frederikssund IF 1864
101867 Jacob Erholt Klasse: BK1 199/05
121788 Victoria Skeldal Andersen Klasse: BK1 199/06
112084 Dicte Møller Klasse: BK1 197/04
118779 Kasper Illum Andersen Klasse: BK1 197/04
Total 792/19

17 Kjellerup Skytteforening
114063 Niklas Degn Poulsen Klasse: BK1 200/10
102389 Josefine Hartvig Klasse: BK1 199/07
114406 Johanne Boye Klasse: BK1 196/05
121535 Simon Bøgelund Eriksen Klasse: BK1 196/06
Total 791/28

18 Vojens Skytteforening
107180 Joachim Jørgensen Klasse: BK1 199/07
123206 Natasja Dahl Klasse: BK1 199/06
123204 Sebastian Jensen Klasse: BK2 198/06
123202 Noah Grib Christiansen Klasse: BK3 193/04
Total 789/23

19 Fjelsted/Harndrup Skytteforening
116724 Martin Holmegaard Klasse: BK1 200/03
113869 Christian Larsen Klasse: BK1 199/11
114781 Laurits Schmidt Sigaard Klasse: BK1 197/07
111558 Nicolas Tauber Klasse: BK1 192/04
Total 788/25

20 Gørding/Vejrup Skytteforening
99266 Magnus Christensen Klasse: BK1 199/06
112897 Simon Jæger Klasse: BK2 198/04
117254 Sofie Rose Svendsen Klasse: BK1 198/06
98104 Sofus Løbner Klasse: BK1 193/03
Total 788/19

21 Samsø Skytteforening
110761 Sofie Elkhøj Bundgaard Klasse: BK1 198/07
122795 Gustav Hemmingsen Klasse: BK1 198/07
103376 Carl Peter Mortensen Klasse: BK3 196/00
120708 Nefer Sofia Mondrup Klasse: BK3 196/04
Total 788/18

22 Ravnsborg Skytteforening
118509 Karina Nielsen Klasse: BK1 198/08
110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen Klasse: BK1 197/05
120122 Melika Andersen Klasse: BK1 197/09
111680 Emil M. Jørgensen Klasse: BK1 195/03
Total 787/25

23 Kirke Hyllinge Skf.
118762 Tobias Dyrby Nielsen Klasse: BK1 200/10
119217 Yasmin Hansen Klasse: BK1 199/05
107612 Mathias Nørgaard Klasse: BK1 198/05
107611 Mikkel Schiødt Klasse: BK2 188/02
Total 785/22

24 Østerlars Skytteforening
110384 Lasse Hansen Klasse: BK1 200/14
100433 Siw Kert Klasse: BK1 196/06
119540 Rasmus Johansen Klasse: BK3 194/02
120036 Rasmus Nissen Klasse: BK3 191/01
Total 781/23

25 Ølgod Skytteforening
102505 Patrick Eg Larsen Klasse: BK2 199/03
116465 Rune Kristensen Klasse: BK3 195/04
107469 Christian Rossen Mikkelsen Klasse: BK2 192/01
118626 Sacha Kampmann Klasse: BK2 192/03
Total 778/11

26 Ulfborg Bys Skytteforening
120211 Martin Vandborg Madsen Klasse: BK3 197/06
120835 Gregers Ørts Klasse: BK3 196/04
104696 Leander Ørts Klasse: BK2 195/03
123166 Rune Søgaard Ertmann Klasse: BK3 186/00
Total 774/13

 

 

Holdkonkurrence: Foreningshold 15m BK LUFT FINALE

1 Boddum-Ydby Skytteforening
108405 Asker Hougs Jensen Klasse: F4FHF 200/10    200/007    400/17
108410 Rasmus Nicolajsen Klasse: F4FHF 199/01    200/009    399/10
113577 Mathias N. Nielsen Klasse: F4FHF 200/06    200/010    400/16
97871 Peter Josefsen Klasse: F4FHF 200/08    200/009    400/17
Total 1599/60

2 Særslev Skytteforening
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Klasse: F4FHF 200/06    200/008    400/14
124048 Julie Frederiksen Klasse: F4FHF 200/07    199/006    399/13
112824 Victoria Conradsen Klasse: F4FHF 200/05    198/007    398/12
113435 Jonas Elfang Klasse: F4FHF 200/07    198/006    398/13
Total 1595/52

3 Midtdjurs Skytteforening
114387 Julie H Christiansen Klasse: F4FHF 200/10    200/013    400/23
117976 Rune Bjørnholdt Knudsen Klasse: F4FHF 200/09    200/003    400/12
114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Klasse: F4FHF 200/12    199/013    399/25
115090 Ivan Kongsgaard Klasse: F4FHF 199/05    195/004    394/09
Total 1593/69

4 Bredstrup-Pjedsted IF
113174 Liva H. Højen Klasse: F4FHF 200/13    200/006    400/19
112419 Carsten Højen Hansen Klasse: F4FHF 199/08    199/008    398/16
112421 Niclas Hejslet Klasse: F4FHF 200/03    198/005    398/08
117476 Carl Jacob Petersen Klasse: F4FHF 200/05    197/004    397/09
Total 1593/52

 

 

Holdkonkurrence: Foreningshold 15m JUN

1 Nykøbing F. Skytteforening
109282 Simone Lindhardt Carlsen Klasse: J1 200/08
115406 Mads Pehrson Klasse: J2 200/07
112871 Anton Jørgensen Klasse: J2 199/07
99433 Alexander Nørholm Koch Klasse: J1 198/03
Total 797/25

2 Randers Skyttekreds
102102 Magnus Mikkelsen Klasse: J1 200/11
96824 Nathali Holmes Jensen Klasse: J1 200/15
104261 Bjørn Voigt Klasse: J1 199/10
101277 Annemette Filtenborg Binder Klasse: J1 197/08
Total 796/44

3 Samsø Skytteforening
25340 Hanne Kristensen Klasse: J1 200/10
96039 Mikkel von der Lippe Klasse: J2 200/10
25303 Kirstine Bissø Svoboda Klasse: J1 199/06
109468 Clara Ida Jensen Klasse: J2 197/09
Total 796/35

4 Viborg Skytteforening
88173 Jacob Laursen Klasse: J1 199/10
91720 Simon Buhl Carstensen Klasse: J1 199/07
99561 Josefine Ø. Laursen Klasse: J1 199/09
101594 Victor Thomsen Klasse: J1 198/13
Total 795/39

5 Grænseegnens Skytteforening
104165 Bjørn Bär Klasse: J1 200/08
98706 Emma Thyssen Klasse: J1 200/06
103661 Signe K. Frederiksen Klasse: J1 198/06
103663 Ida R. Frederiksen Klasse: J1 197/06
Total 795/26

6 Bredstrup-Pjedsted IF
101109 Marc Nygaard Christensen Klasse: J1 200/10
102112 Ludvig Porsbjerg Klasse: J1 198/05
97735 Lærke Amby Fabricius Klasse: J2 198/09
108644 Jeppe F. Larsen Klasse: J1 197/06
Total 793/30

7 Ravnsborg Skytteforening
111722 Line Munk-Knudsen Klasse: J1 200/06
83686 Andreas Madsen Klasse: J1 199/11
101228 Philip Petersen Klasse: J1 198/10
90666 Magnus Vesterlund Gustafsen Klasse: J1 195/05
Total 792/32

8 Fløng-Hedehusene Skf.
104568 Mads Edvardsen Klasse: J1 199/08
104570 Mikkel Kjær Hansen Klasse: J1 199/06
111338 Silje Ubbesen Klasse: J2 198/10
111339 Maria Andersen Klasse: J2 196/06
Total 792/30

9 Vester Hassing Skf.
108748 Kathrine Jakobsen Klasse: J1 199/05
97825 Frederik Hedemann Klasse: J1 199/13
103890 Hanna Houen Jensen Klasse: J1 197/02
98051 Jonas Brix Kristensen Klasse: J1 197/03
Total 792/23

10 Aalborg Skyttekreds
105786 Jonas Ø. Pedersen Klasse: J1 200/08
102935 Victor B. Nielsen Klasse: J1 198/08
121919 David Rønn Klasse: J2 198/07
93142 Andreas Vølker Klasse: J2 195/07
Total 791/30

11 Særslev Skytteforening
102795 Rasmus R. Olesen Klasse: J1 200/15
102794 Emil R. Olesen Klasse: J2 198/04
94796 Mathias S. Christensen Klasse: J1 196/09
112829 Stine Nymann Klasse: J2 195/05
Total 789/33

12 Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
108184 Bjørn Olsen Klasse: J1 200/08
119041 Jakob Pedersen Klasse: J2 199/06
83507 Kristian K. Pedersen Klasse: J1 197/08
113949 Mads V. Tofting Klasse: J2 192/04
Total 788/26

13 Ballerup Skf.
110953 Frederikke Storm Klasse: J2 199/07
90190 Mikkel Adam Warrer Klasse: J1 198/07
106625 Alexander Petersen Klasse: J2 197/06
100019 Patrick Schønberg Klasse: J2 194/04
Total 788/24

14 Boddum-Ydby Skytteforening
108411 Rune Hougs Jensen Klasse: J2 199/10
88024 Nanna Lynggaard Kristensen Klasse: J1 197/07
113531 Hanne L. Johannesen Klasse: J2 196/06
93561 Mogens Kappel Klasse: J2 194/04
Total 786/27

15 Jelling fS Skydning
108117 Martin Ingwersen Klasse: J1 199/05
95179 Tomas Møller Sørensen Klasse: J2 198/09
86901 Frederik Kay Klasse: J2 197/03
122694 Nikolai Stendorph Klasse: J2 192/02
Total 786/19

16 Ulfborg Bys Skytteforening
116857 Nikoline Fleng Jensen Klasse: J2 199/05
97454 Anders Byskov Nielsen Klasse: J2 196/07
104027 Nanna Lynggaard Klasse: J2 194/03
90300 Camilla Lauridsen Klasse: J2 194/02
Total 783/17

17 Bjergby SGI&U
106222 Marc Lund Jensen Klasse: J1 199/10
111789 Alexander Dolleris Billing Klasse: J1 196/05
123078 Nanna Maria Haparandez Klasse: J2 195/06
123079 Sanne Ellegaard Therkildsen Klasse: J2 192/03
Total 782/24

18 Korsør Skytteforening
114967 Alexander Prip Klasse: J2 199/08
85447 Ditte Skov Klasse: J1 197/05
112110 Jonathan Lohse Klasse: J2 194/04
92369 Sebastian Pedersen Klasse: J2 191/05
Total 781/22

19 Horne Skytteforening
109289 Sebastian Joe Larsen Klasse: J1 198/10
91453 Rasmus Algren Pedersen Klasse: J2 198/07
105804 Casper Risum Andersen Klasse: J2 196/07
86200 Andreas Algren Pedersen Klasse: J1 186/10
Total 778/34

20 NyVest Skytteforening
104662 Ofelia Jørgensen Klasse: J1 197/09
115728 Theis Kofod Hounsgaard Klasse: J1 197/04
112101 Nicolai Dam Andersen Klasse: J2 192/07
115681 Martin Frederiksen Klasse: J2 192/06
Total 778/26

21 Kjellerup Skytteforening
113123 Emilie Louise Rasmussen Klasse: J1 200/10
100030 Carl Emil Hartvig Klasse: J1 196/04
105418 Nanna Pors Jensen Klasse: J2 192/05
113126 Simon Toft Klasse: J2 190/03
Total 778/22

22 Glud Skytteforening
91753 Peter Christiansen Klasse: J2 196/07
93897 Patrick Sortkjær Klasse: J1 196/09
115549 Louise Lønbæk Klasse: J2 194/04
115333 Julie Lønbæk Klasse: J2 190/05
Total 776/25

23 Ølstykke Skytteforening
83692 Victoria H Hansen Klasse: J2 198/06
103961 Victor Nielsen Klasse: J2 194/03
101188 Nicolai Hougesen Klasse: J2 192/04
116613 Oliver Dall Hansen Klasse: J2 192/03
Total 776/16

24 Ribe Skyttekreds
103514 Lasse Elkjær Nielsen Klasse: J1 198/06
103478 Rikke Christensen Klasse: J1 196/08
102807 Tina Andersen Debel Klasse: J2 191/03
109523 Kasper Johannsen Klasse: J2 187/02
Total 772/19

25 Fjelsted/Harndrup Skytteforening
100102 Trine Knudsen Klasse: J1 198/08
110044 Laura Højris From Petersen Klasse: J2 193/03
113871 Oliver Staugaard Klasse: J2 191/03
110279 Claudia Ravnsbæk Klasse: J2 189/02
Total 771/16

26 Sødinge Skytteforening
119371 David Espersen Klasse: J2 197/07
90303 Rasmus Larsen Klasse: J2 192/05
90304 Christian Larsen Klasse: J2 191/02
46813 Christian Hansen Klasse: J2 190/02
Total 770/16

27 Skanderborg-Stilling Skytteforening
96549 Anders Søballe Vej Klasse: J1 199/12
107022 Stinna Ramus Klasse: J2 193/03
110557 Theodor Gade Klasse: J2 191/04
113774 Jakob Høgh Nielsen Klasse: J2 185/03
Total 768/22

28 Haderslev Skyttekreds
111757 Mads Weidemann Bruhn Klasse: J2 196/08
109037 Luna Mathiesen Klasse: J2 189/00
118385 Julie Thomsen Klasse: J2 189/02
117969 Kristian Radby Klasse: J2 188/03
Total 762/13

 

 

Holdkonkurrence: Foreningshold 15m JUN FINALE

1 Viborg Skytteforening
101594 Victor Thomsen Klasse: F1FHF 198/13    200/007    398/20
88173 Jacob Laursen Klasse: F1FHF 199/10    200/013    399/23
91720 Simon Buhl Carstensen Klasse: F1FHF 199/07    200/010    399/17
99561 Josefine Ø. Laursen Klasse: F1FHF 199/09    200/012    399/21
Total 1595/81

2 Randers Skyttekreds
102102 Magnus Mikkelsen Klasse: F1FHF 200/11    200/007    400/18
96824 Nathali Holmes Jensen Klasse: F1FHF 200/15    200/012    400/27
101277 Annemette Filtenborg Binder Klasse: F1FHF 197/08    199/009    396/17
104261 Bjørn Voigt Klasse: F1FHF 199/10    195/009    394/19
Total 1590/81

3 Grænseegnens Skytteforening
98706 Emma Thyssen Klasse: F1FHF 200/06    199/012    399/18
103661 Signe K. Frederiksen Klasse: F1FHF 198/06    198/008    396/14
103663 Ida R. Frederiksen Klasse: F1FHF 197/06    198/009    395/15
104165 Bjørn Bär Klasse: F1FHF 200/08    198/012    398/20
Total 1588/67

4 Nykøbing F. Skytteforening
109282 Simone Lindhardt Carlsen Klasse: F1FHF 200/08    199/008    399/16
99433 Alexander Nørholm Koch Klasse: F1FHF 198/03    198/010    396/13
112871 Anton Jørgensen Klasse: F1FHF 199/07    197/008    396/15
115406 Mads Pehrson Klasse: F1FHF 200/07    196/005    396/12
Total 1587/56

 

 

Holdkonkurrence: Foreningshold 15m JUN Luft

1 Viborg Skytteforening
109643 Christine Jacobi Klasse: J1 200/05
116728 Caroline Marie Riis Jacobi Klasse: J1 200/07
88599 Helle Norup Bertelsen Klasse: J1 200/09
99561 Josefine Ø. Laursen Klasse: J1 200/09
Total 800/30

2 Nykøbing F. Skytteforening
109282 Simone Lindhardt Carlsen Klasse: J1 200/07
99433 Alexander Nørholm Koch Klasse: J2 200/03
93321 Mikkel Bülow Klasse: J1 199/04
112871 Anton Jørgensen Klasse: J1 198/02
Total 797/16

3 Fløng-Hedehusene Skf.
96464 Anne Rasmussen Klasse: J1 200/06
96807 Sara Hvidberg Klasse: J1 200/08
111339 Maria Andersen Klasse: J1 199/02
111338 Silje Ubbesen Klasse: J1 197/04
Total 796/20

4 Grænseegnens Skytteforening
104165 Bjørn Bär Klasse: J1 200/13
98706 Emma Thyssen Klasse: J2 199/04
103661 Signe K. Frederiksen Klasse: J1 198/03
103663 Ida R. Frederiksen Klasse: J1 198/05
Total 795/25

5 Randers Skyttekreds
101277 Annemette Filtenborg Binder Klasse: J1 199/07
102102 Magnus Mikkelsen Klasse: J2 199/04
96824 Nathali Holmes Jensen Klasse: J1 199/06
104261 Bjørn Voigt Klasse: J2 195/03
Total 792/20

6 Aalborg Skyttekreds
104375 Freja Møller Pedersen Klasse: J1 200/06
121919 David Rønn Klasse: J2 198/05
102935 Victor B. Nielsen Klasse: J1 197/04
93142 Andreas Vølker Klasse: J1 196/05
Total 791/20

7 Ulfborg Bys Skytteforening
90300 Camilla Lauridsen Klasse: J2 199/04
104027 Nanna Lynggaard Klasse: J1 198/06
97454 Anders Byskov Nielsen Klasse: J2 198/04
116857 Nikoline Fleng Jensen Klasse: J2 196/04
Total 791/18

8 Næstved Skytteforening
114901 Mads H. Andreasen Klasse: J2 199/07
114906 Josefine J.E. Clausen Klasse: J2 199/12
109735 Rasmus Dalgaard Klasse: J2 197/04
103958 Tobias Nielsen Klasse: J2 195/04
Total 790/27

9 Boddum-Ydby Skytteforening
108411 Rune Hougs Jensen Klasse: J2 199/07
93561 Mogens Kappel Klasse: J1 198/04
88024 Nanna Lynggaard Kristensen Klasse: J1 197/08
113531 Hanne L. Johannesen Klasse: J1 196/07
Total 790/26

10 Kongsted Skytteforening
108975 Rasmus Caspersen Klasse: J2 199/03
104721 Peter H. Nielsen Klasse: J2 198/04
108973 Tobias Ellehøj Klasse: J2 197/04
108974 Kamilla Jakobsen Klasse: J2 194/01
Total 788/12

11 Særslev Skytteforening
97156 Jonas Mølgaard Christensen Klasse: J1 199/09
102795 Rasmus R. Olesen Klasse: J2 198/05
102794 Emil R. Olesen Klasse: J2 196/05
112829 Stine Nymann Klasse: J2 194/05
Total 787/24

12 Fredericia Skytteforening
110005 Sarah Lynggaard Jeppesen Klasse: J1 199/10
119665 Laura Løwe Poulsen Klasse: J1 199/05
104523 Pernille Andersen Klasse: J1 197/04
98041 Anne-Sophie Ibsen Klasse: J2 192/01
Total 787/20

13 Ballerup Skf.
90190 Mikkel Adam Warrer Klasse: J1 199/07
110953 Frederikke Storm Klasse: J2 198/07
100019 Patrick Schønberg Klasse: J2 195/06
106625 Alexander Petersen Klasse: J1 194/07
Total 786/27

14 Vester Hassing Skf.
98051 Jonas Brix Kristensen Klasse: J1 200/04
114684 Mads Lynge Klasse: J2 198/06
108955 Silja Francoise Nielsen Klasse: J2 195/01
108748 Kathrine Jakobsen Klasse: J2 193/04
Total 786/15

15 Korsør Skytteforening
114967 Alexander Prip Klasse: J2 199/04
85447 Ditte Skov Klasse: J1 198/06
92369 Sebastian Pedersen Klasse: J2 194/04
112110 Jonathan Lohse Klasse: J2 193/04
Total 784/18

16 Fjelsted/Harndrup Skytteforening
100102 Trine Knudsen Klasse: J1 197/08
93482 Mille Thrane Klasse: J2 197/04
110044 Laura Højris From Petersen Klasse: J2 195/05
113871 Oliver Staugaard Klasse: J2 194/06
Total 783/23

16 Ribe Skyttekreds
103514 Lasse Elkjær Nielsen Klasse: J2 199/08
109523 Kasper Johannsen Klasse: J2 198/11
102807 Tina Andersen Debel Klasse: J2 193/02
121347 Kristian Schmidt Poulsen Klasse: J2 193/02
Total 783/23

18 Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
108184 Bjørn Olsen Klasse: J1 198/08
83507 Kristian K. Pedersen Klasse: J1 196/05
119041 Jakob Pedersen Klasse: J1 195/01
113949 Mads V. Tofting Klasse: J2 194/01
Total 783/15

19 Jørlunde Skytteforening
113750 Victoria Sommer Binder Klasse: J1 199/03
113749 Ulrikke Marie Furland Klasse: J1 198/06
91295 Kewin Nissen Klasse: J1 197/00
109121 Oliver Jacobsen Klasse: J2 187/01
Total 781/10

20 Samsø Skytteforening
96039 Mikkel von der Lippe Klasse: J2 197/08
109468 Clara Ida Jensen Klasse: J2 196/07
25303 Kirstine Bissø Svoboda Klasse: J1 194/06
98211 Andreas Posniak Hansen Klasse: J2 192/03
Total 779/24

21 Bredstrup-Pjedsted IF
101109 Marc Nygaard Christensen Klasse: J1 198/06
97735 Lærke Amby Fabricius Klasse: J1 196/04
102112 Ludvig Porsbjerg Klasse: J1 195/02
102526 Andreas Jensen Klasse: J2 186/05
Total 775/17

22 Sundeved Skytteforening
83333 Roman Damm Klasse: J1 197/08
110922 Simon Graversen Klasse: J2 194/01
109042 Jennifer F. Damm Klasse: J1 192/02
93209 Cecilie Nielsen Klasse: J2 191/01
Total 774/12

 

 

Holdkonkurrence: Foreningshold 15m JUN Luft FINALE

1 Viborg Skytteforening
109643 Christine Jacobi Klasse: F4FHF 200/05    200/008    400/13
88599 Helle Norup Bertelsen Klasse: F4FHF 200/09    200/006    400/15
99561 Josefine Ø. Laursen Klasse: F4FHF 200/09    200/011    400/20
116728 Caroline Marie Riis Jacobi Klasse: F4FHF 200/07    199/009    399/16
Total 1599/64

2 Nykøbing F. Skytteforening
109282 Simone Lindhardt Carlsen Klasse: F4FHF 200/07    199/007    399/14
93321 Mikkel Bülow Klasse: F4FHF 199/04    199/010    398/14
112871 Anton Jørgensen Klasse: F4FHF 198/02    198/009    396/11
99433 Alexander Nørholm Koch Klasse: F4FHF 200/03    197/007    397/10
Total 1590/49

3 Fløng-Hedehusene Skf.
96807 Sara Hvidberg Klasse: F4FHF 200/08    200/008    400/16
111339 Maria Andersen Klasse: F4FHF 199/02    198/007    397/09
111338 Silje Ubbesen Klasse: F4FHF 197/04    197/007    394/11
96464 Anne Rasmussen Klasse: F4FHF 200/06    197/005    397/11
Total 1588/47

4 Grænseegnens Skytteforening
104165 Bjørn Bär Klasse: F4FHF 200/13    199/007    399/20
98706 Emma Thyssen Klasse: F4FHF 199/04    199/006    398/10
103663 Ida R. Frederiksen Klasse: F4FHF 198/05    197/005    395/10
103661 Signe K. Frederiksen Klasse: F4FHF 198/03    194/002    392/05
Total 1584/45

 

 

Holdkonkurrence: Landsdelshold 15m UNGDOM

1 DGI Storstrømmen
106369 Emma Nørholm Koch Klasse: BK1 200/08
109282 Simone Lindhardt Carlsen Klasse: J1 200/08
110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen Klasse: BK1 200/12
111722 Line Munk-Knudsen Klasse: J1 200/06
114025 Kristian Erlandsen Klasse: BK1 200/16
121512 Laurits Mandrup Klasse: BK1 200/14
112871 Anton Jørgensen Klasse: J2 199/07
119740 Cindy Dahl Klasse: BK1 199/14
83686 Andreas Madsen Klasse: J1 199/11
93321 Mikkel Bülow Klasse: J2 199/09
104586 Anders Østergaard Klasse: BK1 198/10
122736 Tobias Hedemann Klasse: BK3 198/09
119509 Mads Mossin Klasse: BK2 197/07
120321 Mathias Hedengran Klasse: BK2 197/07
104598 Niclas Aalborg Jepsen Klasse: BK3 196/04
108974 Kamilla Jakobsen Klasse: J2 196/11
- Brutto -
120225 Oscar P. Kristensen Klasse: BK2 197/06
116472 Benjamin Jørgensen Klasse: BK3 196/04
121484 Yasmin Nasser Klasse: BK2 196/04
90666 Magnus Vesterlund Gustafsen Klasse: J1 195/05
Total 3178/153

2 DGI Sydøstjylland
101109 Marc Nygaard Christensen Klasse: J1 200/10
101490 Christoffer Røjkjær Klasse: BK1 200/15
101491 Gustav Røjkjær Klasse: BK1 200/18
112419 Carsten Højen Hansen Klasse: BK1 200/15
112421 Niclas Hejslet Klasse: BK1 200/14
113971 Jonas Kjærgaard Jeppesen Klasse: BK1 199/10
117482 Thomas Sørensen Klasse: BK2 199/06
120235 Astrid Bohsen Klasse: BK2 199/09
87872 Martin Knudsen Klasse: J1 199/09
102112 Ludvig Porsbjerg Klasse: J1 198/05
20564 Silas Højfeldt Kildehøj Klasse: BK1 198/13
85786 Sara Knudsen Klasse: J2 198/07
97735 Lærke Amby Fabricius Klasse: J2 198/09
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Klasse: J1 197/06
122920 Maja Madsen Klasse: BK3 197/06
121685 Sebastian Lauritzen Klasse: BK3 194/07
- Brutto -
118577 Casper Tyregod Klasse: BK2 198/08
91753 Peter Christiansen Klasse: J2 196/07
117550 Julie Vesterholm Klasse: BK3 190/03
124742 Anna Kjærlund Klasse: BK3 190/05
Total 3176/159

3 DGI Nordjylland
103696 Louise Karstoft Klasse: BK1 200/15
105786 Jonas Ø. Pedersen Klasse: J1 200/08
113843 Nina Guldbæk Larsen Klasse: BK2 200/06
118344 Emil Hedemann Klasse: BK1 200/14
118349 Laura R. Dahl Klasse: BK2 200/08
98709 Pernille Holst Andersen Klasse: J1 200/10
105160 Frederik Krog Klasse: BK1 199/12
111532 Magnus Johansen Klasse: BK1 199/07
114684 Mads Lynge Klasse: BK1 199/13
97825 Frederik Hedemann Klasse: J1 199/13
122615 Victor Gerner Nielsen Klasse: BK3 198/05
117764 Nicklas Christensen Klasse: BK1 197/08
83672 Emil Bakke Nielsen Klasse: J2 197/06
101636 Anton Christensen Klasse: J1 196/06
107342 Emma-Sofie Petersen Klasse: J2 196/07
122759 Ida B. K. Jensen Klasse: BK3 194/09
- Brutto -
118658 Liva Møller Klasse: BK1 195/05
92382 Nana Bloch Klasse: J2 194/06
120622 Emil Rimer Klasse: BK3 189/02
118196 Elena Snedker Klasse: BK2 188/01
Total 3174/147

4 DGI Fyn
102795 Rasmus R. Olesen Klasse: J1 200/15
112824 Victoria Conradsen Klasse: BK1 200/10
114591 Kamilla Jørgensen Klasse: BK1 200/11
115755 Mie Povelsen Klasse: BK1 200/13
116724 Martin Holmegaard Klasse: BK2 200/09
120013 Anine Aagren Jensen Klasse: BK2 200/13
97182 Andreas Hansen Klasse: BK1 200/07
106107 Jeppe Frosch Petersen Klasse: BK2 199/11
112188 Karl W, Klausen Klasse: BK1 199/13
100102 Trine Knudsen Klasse: J1 198/08
109289 Sebastian Joe Larsen Klasse: J1 198/10
112034 Marc Lykke Kjellmann Klasse: BK3 196/07
94796 Mathias S. Christensen Klasse: J1 196/09
115024 Christopher Bo Clemmensen Klasse: BK3 195/05
110044 Laura Højris From Petersen Klasse: J2 193/03
99500 Andreas Demant Jensen Klasse: J2 192/05
- Brutto -
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Klasse: BK1 198/13
122397 Nicolaj Nielsen Klasse: BK3 195/05
116266 Mikkel Padkær Haugan Klasse: J2 192/02
86200 Andreas Algren Pedersen Klasse: J1 186/10
Total 3166/149

5 DGI Midt- & Vestsjælland
105094 Katrine Christensen Klasse: BK1 200/14
110303 Markus Bech Klasse: BK1 200/07
112037 Cecilie Nørgaard Klasse: BK1 199/08
114967 Alexander Prip Klasse: J2 199/08
119167 Thor Hansen Klasse: BK1 199/09
119217 Yasmin Hansen Klasse: BK2 199/10
90829 Jonas Olsen Klasse: BK1 199/14
94413 Signe Degn Klasse: BK1 199/09
103952 Mads Jespersen Klasse: J1 198/08
118762 Tobias Dyrby Nielsen Klasse: BK2 198/08
122790 Daniel Huggo Wollesen Klasse: BK3 198/04
106625 Alexander Petersen Klasse: J2 197/06
110414 Marius Christensen Klasse: J1 197/07
85447 Ditte Skov Klasse: J1 197/05
112110 Jonathan Lohse Klasse: J2 194/04
122412 Niels E. Clausen Klasse: BK3 193/04
- Brutto -
114274 Peter Andersen Klasse: BK2 198/06
103614 Benjamin Graves Klasse: J1 194/02
119242 Alexander Lorentzen Klasse: BK3 191/04
122743 Jakob Pedersen Klasse: BK3 191/02
Total 3166/125

6 DGI Midtjylland
112078 Kristoffer Kvorning Klasse: BK1 200/13
113022 Andreas Tanderup Klasse: BK1 200/12
117999 Ida L. Kristensen Klasse: BK1 200/14
111795 Kristian Johansen Klasse: BK1 199/10
118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Klasse: BK1 199/09
119041 Jakob Pedersen Klasse: J2 199/06
88173 Jacob Laursen Klasse: J1 199/10
91720 Simon Buhl Carstensen Klasse: J1 199/07
99561 Josefine Ø. Laursen Klasse: J1 199/09
101594 Victor Thomsen Klasse: J1 198/13
102389 Josefine Hartvig Klasse: BK1 198/08
116895 Victor Appel Klasse: BK2 197/07
123230 Keven Axel Sørensen Klasse: BK2 197/11
83548 Astrid Banke Klasse: J2 197/11
122986 Marcus R. P. Jensen Klasse: BK3 191/08
120360 Emilie Østergård Klasse: BK3 189/02
- Brutto -
101130 Kasper Linde Barrith Klasse: BK2 196/08
99010 Jesper Kjærgaard Klasse: J2 193/06
113001 Mikkel Jepsen Klasse: BK3 186/01
111612 Thor V. Holm-Hansen Klasse: BK3 181/01
Total 3161/150

7 DGI Nordsjælland
106884 Sebastian Nielsen Klasse: BK1 200/09
114217 Marcus Bredgaard Klasse: BK1 200/11
104700 Nicklas Pries Klasse: J2 199/09
108766 Mikkel Bisgaard Klasse: BK1 199/08
115201 Petrine Jakobsen Klasse: BK1 199/09
115628 Mikkel Kannik Klasse: BK1 199/12
118540 Mia Toxværd Klasse: BK1 199/08
118779 Kasper Illum Andersen Klasse: BK2 198/11
121388 Christian Ansbjerg Klasse: BK2 198/09
83692 Victoria H Hansen Klasse: J2 198/06
118784 Magnus Præstegaard Klasse: J2 197/05
120517 Bjørn Raaby Klasse: J2 197/08
106535 Simon Jensen Klasse: J1 196/07
64893 Marinus Larsen Klasse: J1 196/05
123766 Frederik Rosenø Klasse: BK3 191/05
120507 Lars Illum Andersen Klasse: BK3 186/03
- Brutto -
114409 Sebastian Larsen Klasse: BK1 198/08
123889 Frederik Van Hauen Klasse: BK2 197/09
103961 Victor Nielsen Klasse: J2 194/03
104564 Max Franke Klasse: J2 193/06
Total 3152/125

8 DGI Vestjylland
123160 Freya Engel Kaspersen Klasse: BK1 200/08
107890 Mads-Emil Mogensen Klasse: BK1 199/12
116857 Nikoline Fleng Jensen Klasse: J2 199/05
123159 juliane Marie Bak Kaspersen Klasse: J2 199/05
83073 Jonas Andersen Klasse: J2 199/10
94180 William Nørgård Klasse: BK1 199/06
102137 Louise Kidmose Klasse: BK1 198/09
120211 Martin Vandborg Madsen Klasse: BK2 197/03
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Klasse: BK2 196/00
123162 Arend Johan Nymeier Klasse: BK2 196/03
97391 Jonas Kidmose Klasse: J1 196/04
97454 Anders Byskov Nielsen Klasse: J2 196/07
120835 Gregers Ørts Klasse: BK3 195/05
99842 Nikolaj Slot Larsen Klasse: J1 195/05
123166 Rune Søgaard Ertmann Klasse: BK3 194/02
123833 Emma Baden Lindell Klasse: BK2 194/05
- Brutto -
104027 Nanna Lynggaard Klasse: J2 194/03
90300 Camilla Lauridsen Klasse: J2 194/02
117457 Simon Opstrup Klasse: BK2 191/02
117456 Karl Jeppesen Klasse: BK2 176/08
Total 3152/89

9 DGI Sønderjylland
104165 Bjørn Bär Klasse: J1 200/08
107180 Joachim Jørgensen Klasse: BK1 199/10
109034 Mads Mandau Klasse: BK1 199/12
103661 Signe K. Frederiksen Klasse: J1 198/06
107378 Mads Lunde Graversen Klasse: BK2 198/10
109042 Jennifer F. Damm Klasse: J1 198/08
111707 Rasmus Knudsen Nissen Klasse: BK2 198/07
115791 Jonas Rose Midtgaard Klasse: BK1 198/08
124347 Noah Marott Grau Klasse: BK3 198/11
103663 Ida R. Frederiksen Klasse: J1 197/06
121608 Mads Hansen Klasse: BK1 197/09
119618 Emma Lorenzen Klasse: BK2 196/04
117266 Mads S. Vosny Klasse: J2 194/04
98532 Signe Frits Nielsen Klasse: BK1 194/08
122187 Kira Vosny Klasse: BK3 193/04
109029 Mathias Terp Klasse: J2 189/02
- Brutto -
123604 Line Thomsen Klasse: BK2 194/06
107183 Sebastian Petersen Klasse: BK2 193/09
118385 Julie Thomsen Klasse: J2 189/02
124346 Malte Moldt Grau Klasse: BK3 189/05
Total 3146/117

10 DGI Østjylland
110761 Sofie Elkhøj Bundgaard Klasse: BK2 200/10
114387 Julie H Christiansen Klasse: BK1 200/15
96039 Mikkel von der Lippe Klasse: J2 200/10
104261 Bjørn Voigt Klasse: J1 199/10
113293 Victoria Bjerregaard Klasse: BK1 199/09
115090 Ivan Kongsgaard Klasse: BK1 199/07
25303 Kirstine Bissø Svoboda Klasse: J1 199/06
96549 Anders Søballe Vej Klasse: J1 199/12
99536 Nicolaj August Brock Jensen Klasse: BK1 199/06
102108 Julie Olsen Klasse: BK1 198/09
106155 Peter Kaysen Klasse: BK2 198/11
122795 Gustav Hemmingsen Klasse: BK1 198/10
101277 Annemette Filtenborg Binder Klasse: J1 197/08
107022 Stinna Ramus Klasse: J2 193/03
119395 Oscar Drengsgaard Klasse: BK3 184/02
123735 Patrick K Mogensen Klasse: BK3 179/03
- Brutto -
115764 Benjamin Frisk Klasse: BK2 198/05
120022 Josefine K R Kejser Klasse: BK1 197/04
116842 Josefine Bachmann Klasse: BK1 196/08
122191 Sandra Christensen Klasse: BK2 193/04
Total 3141/131

11 DGI Sydvest
103427 Louise Hansen Klasse: BK2 200/10
99520 Stine Jacobsen Klasse: BK1 200/09
93185 Jimmi Thovtrup Klasse: J2 199/07
103514 Lasse Elkjær Nielsen Klasse: J1 198/06
112913 Casper Jensen Klasse: BK1 198/11
116598 Nicolai Mathiesen Klasse: BK1 198/09
95835 Thomas Eriksen Klasse: J2 198/07
114084 Magnus Ølgod Klasse: BK1 197/05
103478 Rikke Christensen Klasse: J1 196/08
103428 Jennie Corvinius Klasse: J2 195/04
108250 Henrik Madsen Klasse: BK1 195/05
88794 Jens Kr. Olesen Klasse: BK1 195/03
122584 Kristian Hansen Brix Klasse: BK2 194/08
101618 William Refsing Jensen Klasse: BK3 192/05
102807 Tina Andersen Debel Klasse: J2 191/03
107784 Ida Søndergaard Olesen Klasse: BK3 190/04
- Brutto -
102505 Patrick Eg Larsen Klasse: BK2 194/02
121184 Rune Frederiksen Klasse: BK3 188/01
109523 Kasper Johannsen Klasse: J2 187/02
115939 Benjamin Hougaard Klasse: BK3 182/01
Total 3136/104

 

 

Holdkonkurrence: Landsdelshold 15m UNGDOM LUFT

1 DGI Fyn
112034 Marc Lykke Kjellmann Klasse: BK3 200/06
112188 Karl W, Klausen Klasse: BK1 200/07
114591 Kamilla Jørgensen Klasse: BK1 200/08
120607 Kristian Henningsen Klasse: BK2 200/01
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Klasse: BK1 200/06
97156 Jonas Mølgaard Christensen Klasse: J1 199/09
102795 Rasmus R. Olesen Klasse: J2 198/05
100102 Trine Knudsen Klasse: J1 197/08
109289 Sebastian Joe Larsen Klasse: J2 197/04
110050 Amalie Schacht Klasse: BK3 197/06
122941 Helene Echardt Klasse: BK2 197/03
115306 Nicolai Christian Villadsen Klasse: J1 196/06
- Brutto -
112829 Stine Nymann Klasse: J2 194/05
122114 Simon Rosenkjær Klasse: BK2 193/00
123173 Johannes Demuth Vendeltorp Klasse: BK3 177/00
Total 2381/69

2 DGI Sydvest
116598 Nicolai Mathiesen Klasse: BK1 200/04
93185 Jimmi Thovtrup Klasse: J2 200/04
97253 Jakob Stensgård Jensen Klasse: BK1 200/10
99520 Stine Jacobsen Klasse: BK1 200/09
102505 Patrick Eg Larsen Klasse: BK2 199/03
103514 Lasse Elkjær Nielsen Klasse: J2 199/08
104858 Esben Damkjær Sørensen Klasse: J2 199/03
108690 Hanna Juhl Klasse: BK2 198/08
97685 Tobias Mogensen Klasse: J1 197/07
97686 Jacob Lund Friis Klasse: J1 197/04
116465 Rune Kristensen Klasse: BK3 195/04
123473 Mathias A. AAskov Klasse: BK3 194/04
- Brutto -
112913 Casper Jensen Klasse: BK2 198/06
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Klasse: BK3 190/04
123138 Perle Mikkelsen Klasse: BK3 185/02
Total 2378/68

3 DGI Sønderjylland
104165 Bjørn Bär Klasse: J1 200/13
107180 Joachim Jørgensen Klasse: BK1 199/07
107378 Mads Lunde Graversen Klasse: BK2 199/06
111707 Rasmus Knudsen Nissen Klasse: BK1 199/08
118679 Andreas Lass Klasse: BK1 199/03
98706 Emma Thyssen Klasse: J2 199/04
103661 Signe K. Frederiksen Klasse: J1 198/03
103663 Ida R. Frederiksen Klasse: J1 198/05
107380 OIiver Illner Klasse: J2 197/05
118673 Lucas C.M. Schjelde Klasse: BK2 197/06
124347 Noah Marott Grau Klasse: BK3 196/05
123202 Noah Grib Christiansen Klasse: BK3 193/04
- Brutto -
112939 Emil Urbanski Klasse: J2 197/05
116759 Oliver Hoeck Klasse: BK2 195/03
124346 Malte Moldt Grau Klasse: BK3 192/04
Total 2374/69

4 DGI Nordjylland
104375 Freja Møller Pedersen Klasse: J1 200/06
108405 Asker Hougs Jensen Klasse: BK1 200/10
123820 Emma Hejlesen Kristensen Klasse: BK2 200/00
97871 Peter Josefsen Klasse: BK1 200/08
103696 Louise Karstoft Klasse: BK1 199/08
108411 Rune Hougs Jensen Klasse: J2 199/07
101636 Anton Christensen Klasse: J1 197/06
107342 Emma-Sofie Petersen Klasse: J2 197/02
113899 Frederik Nicolajsen Klasse: BK3 197/06
118537 Morten Christian Pedersen Klasse: BK2 197/04
113531 Hanne L. Johannesen Klasse: J1 196/07
114946 Elias Erbs Klasse: BK3 186/02
- Brutto -
117539 Caroline Lykke Larsen Klasse: BK2 195/02
94800 Trine Herskind Klasse: J2 195/07
118656 Inequ Cortzen Klasse: BK3 178/01
Total 2368/66

5 DGI Storstrømmen
106369 Emma Nørholm Koch Klasse: BK1 200/10
109282 Simone Lindhardt Carlsen Klasse: J1 200/07
121072 Emilie Hansen Klasse: BK1 200/03
55409 Nikolaj Overgaard Klasse: BK1 200/07
99433 Alexander Nørholm Koch Klasse: J2 200/03
108975 Rasmus Caspersen Klasse: J2 199/03
93321 Mikkel Bülow Klasse: J1 199/04
112871 Anton Jørgensen Klasse: J1 198/02
117913 Lloyd Nielsen Klasse: BK2 196/04
123652 Anna Hansen Klasse: BK3 195/04
123401 Mikkel R. Pedersen Klasse: BK2 191/03
120186 Tue V. Jurs Klasse: BK3 188/02
- Brutto -
114020 Mette Ottosen Klasse: BK1 198/09
115406 Mads Pehrson Klasse: J2 197/02
119890 Nicolas Johansson Klasse: BK3 182/00
Total 2366/52

6 DGI Midtjylland
109643 Christine Jacobi Klasse: J1 200/05
116728 Caroline Marie Riis Jacobi Klasse: J1 200/07
117015 Kasper Kristiansen Klasse: BK1 200/13
99561 Josefine Ø. Laursen Klasse: J1 200/09
102389 Josefine Hartvig Klasse: BK1 199/07
112078 Kristoffer Kvorning Klasse: BK1 199/07
107452 Sara Alexis Klasse: J2 197/05
107475 Rikke Norup Bertelsen Klasse: BK2 197/02
118518 Adam Liebach Klasse: BK2 196/03
122648 Jasmin K. Lillebek Klasse: BK3 193/02
113126 Simon Toft Klasse: J2 192/03
123230 Keven Axel Sørensen Klasse: BK3 190/02
- Brutto -
117906 Simone Heidmann Klasse: BK1 198/06
104893 Mads Glud Klasse: BK2 193/04
Total 2363/65

7 DGI Nordsjælland
115628 Mikkel Kannik Klasse: BK1 200/10
103961 Victor Nielsen Klasse: J2 199/05
113750 Victoria Sommer Binder Klasse: J1 199/03
123264 Christian Sørensen Klasse: BK1 199/05
113749 Ulrikke Marie Furland Klasse: J1 198/06
118784 Magnus Præstegaard Klasse: J2 198/05
112084 Dicte Møller Klasse: BK1 197/04
121388 Christian Ansbjerg Klasse: BK2 197/03
83692 Victoria H Hansen Klasse: J1 197/07
121916 Morten Wulff Harslund Klasse: BK2 196/05
123889 Frederik Van Hauen Klasse: BK3 196/06
123766 Frederik Rosenø Klasse: BK3 185/03
- Brutto -
120517 Bjørn Raaby Klasse: J2 195/05
122950 Bastian Eckert Busgaard Klasse: BK2 193/03
106884 Sebastian Nielsen Klasse: BK1 190/01
Total 2361/62

8 DGI Midt- & Vestsjælland
119167 Thor Hansen Klasse: BK1 200/08
90829 Jonas Olsen Klasse: BK1 200/07
108366 Elmer Wagner Klasse: BK2 199/05
114967 Alexander Prip Klasse: J2 199/04
104570 Mikkel Kjær Hansen Klasse: J1 198/06
110396 Frida Vangsgaard Klasse: BK1 198/09
111338 Silje Ubbesen Klasse: J1 197/04
100147 Kasper Pedersen Klasse: J2 196/04
69410 Laura Graversen Klasse: J1 196/04
114916 Magnus Küll Klasse: BK3 195/02
114965 Noah Folsing Klasse: BK3 195/05
107611 Mikkel Schiødt Klasse: BK2 188/02
- Brutto -
112110 Jonathan Lohse Klasse: J2 193/04
117645 Jacob Bjerre Cordtz Klasse: BK3 193/04
117233 Zenia Nielsen Klasse: BK2 184/01
Total 2361/60

9 DGI Østjylland
114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Klasse: BK1 200/12
117976 Rune Bjørnholdt Knudsen Klasse: BK1 200/09
101277 Annemette Filtenborg Binder Klasse: J1 199/07
102102 Magnus Mikkelsen Klasse: J2 199/04
96824 Nathali Holmes Jensen Klasse: J1 199/06
110761 Sofie Elkhøj Bundgaard Klasse: BK1 198/07
95349 Kristian Gyldenløv Klasse: J1 198/04
109468 Clara Ida Jensen Klasse: J2 196/07
122543 Nicklas Dormann Juhl Klasse: BK3 194/06
120709 Sinuhe Mondrup Klasse: BK2 193/02
123491 Mads Bonde Klasse: BK3 193/04
120058 Pernille Christiansen Klasse: BK2 188/04
- Brutto -
122795 Gustav Hemmingsen Klasse: BK1 198/07
104261 Bjørn Voigt Klasse: J2 195/03
25303 Kirstine Bissø Svoboda Klasse: J1 194/06
Total 2357/72

10 DGI Sydøstjylland
113174 Liva H. Højen Klasse: BK1 200/13
20564 Silas Højfeldt Kildehøj Klasse: BK1 200/07
112419 Carsten Højen Hansen Klasse: BK1 199/08
91753 Peter Christiansen Klasse: J1 198/05
104523 Pernille Andersen Klasse: J1 197/04
120514 Jakop Broni Boesen Klasse: BK2 196/02
97735 Lærke Amby Fabricius Klasse: J1 196/04
113614 Alexander Madsen Klasse: BK3 195/01
122914 Erik Schulte Klasse: BK3 195/01
95179 Tomas Møller Sørensen Klasse: J2 192/03
93441 Phillip Bargmann Klasse: J2 191/01
115241 Lukas Jørgensen Klasse: BK2 190/01
- Brutto -
122390 Frederik Rose Ladegaard Klasse: BK3 194/05
102526 Andreas Jensen Klasse: J2 186/05
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Klasse: BK3 174/01
Total 2349/50

 

 

Individuelle resultater:

 

 

Gevær, 15m. - Foreningsholdsfinale, 15 m
1 114387 Julie H Christiansen 09-116 Midtdjurs Skytteforening 200/15    200/015    400/30
2 112078 Kristoffer Kvorning 06-001 Viborg Skytteforening 200/13    200/015    400/28
3 96824 Nathali Holmes Jensen 09-101 Randers Skyttekreds 200/15    200/012    400/27
4 114025 Kristian Erlandsen 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 200/16    200/009    400/25
5 112419 Carsten Højen Hansen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 200/15    200/009    400/24
6 106369 Emma Nørholm Koch 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 200/08    200/011    400/19
7 102102 Magnus Mikkelsen 09-101 Randers Skyttekreds 200/11    200/007    400/18
8 112421 Niclas Hejslet 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 200/14    199/014    399/28
9 114684 Mads Lynge 01-513 Vester Hassing Skf. 199/13    200/012    399/25
10 118344 Emil Hedemann 01-513 Vester Hassing Skf. 200/14    199/010    399/24
11 114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen 09-116 Midtdjurs Skytteforening 199/09    200/014    399/23
11 88173 Jacob Laursen 06-001 Viborg Skytteforening 199/10    200/013    399/23
13 99561 Josefine Ø. Laursen 06-001 Viborg Skytteforening 199/09    200/012    399/21
14 117015 Kasper Kristiansen 06-001 Viborg Skytteforening 200/09    199/010    399/19
15 98706 Emma Thyssen 13-343 Grænseegnens Skytteforening 200/06    199/012    399/18
16 91720 Simon Buhl Carstensen 06-001 Viborg Skytteforening 199/07    200/010    399/17
17 109282 Simone Lindhardt Carlsen 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 200/08    199/008    399/16
17 114020 Mette Ottosen 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 199/07    200/009    399/16
19 103891 Simon Houen Jensen 01-513 Vester Hassing Skf. 199/09    199/014    398/23
19 107458 Daniel Hochland Andersen 06-001 Viborg Skytteforening 200/11    198/012    398/23
21 101594 Victor Thomsen 06-001 Viborg Skytteforening 198/13    200/007    398/20
21 104165 Bjørn Bär 13-343 Grænseegnens Skytteforening 200/08    198/012    398/20
21 105787 Niklas Pedersen 01-501 Aalborg Skyttekreds 200/12    198/008    398/20
21 15758 Trine Weinreich Klit Andersen 01-513 Vester Hassing Skf. 199/11    199/009    398/20
21 99536 Nicolaj August Brock Jensen 09-116 Midtdjurs Skytteforening 199/06    199/014    398/20
26 115090 Ivan Kongsgaard 09-116 Midtdjurs Skytteforening 199/07    199/009    398/16
27 113069 Asta Holm 17-302 Gundsølille SG&I 200/12    197/010    397/22
28 124238 Oliver Klaus Pedersen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 197/09    200/011    397/20
29 117765 Peter A. Sørensen 01-501 Aalborg Skyttekreds 199/10    198/008    397/18
30 97889 Luckas Heby Pedersen 01-501 Aalborg Skyttekreds 200/13    197/003    397/16
31 111795 Kristian Johansen 06-001 Viborg Skytteforening 199/10    198/005    397/15
32 113065 Sarah Rasmussen 17-302 Gundsølille SG&I 198/12    198/010    396/22
33 101277 Annemette Filtenborg Binder 09-101 Randers Skyttekreds 197/08    199/009    396/17
33 113174 Liva H. Højen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 199/11    197/006    396/17
33 118167 Magnus Nicolai Dalen 17-302 Gundsølille SG&I 199/10    197/007    396/17
36 112871 Anton Jørgensen 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 199/07    197/008    396/15
37 103661 Signe K. Frederiksen 13-343 Grænseegnens Skytteforening 198/06    198/008    396/14
38 99433 Alexander Nørholm Koch 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 198/03    198/010    396/13
39 115406 Mads Pehrson 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 200/07    196/005    396/12
40 117764 Nicklas Christensen 01-501 Aalborg Skyttekreds 197/08    198/008    395/16
41 103663 Ida R. Frederiksen 13-343 Grænseegnens Skytteforening 197/06    198/009    395/15
42 104261 Bjørn Voigt 09-101 Randers Skyttekreds 199/10    195/009    394/19
43 119509 Mads Mossin 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 197/07    196/010    393/17

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 1
1 101491 Gustav Røjkjær 10-006 Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/18    200/17    400/35
2 105094 Katrine Christensen 17-033 Svinninge Skytteforening 200/14    200/18    400/32
3 110384 Lasse Hansen 25-009 Østerlars Skytteforening 200/15    200/16    400/31
4 114387 Julie H Christiansen 09-116 Midtdjurs Skytteforening 200/15    200/15    400/30
5 112421 Niclas Hejslet 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 200/14    200/15    400/29
6 112078 Kristoffer Kvorning 06-001 Viborg Skytteforening 200/13    200/15    400/28
7 91533 Maria Hjort Hoffmann 06-002 Them Skytteforening 200/14    200/14    400/28
8 101490 Christoffer Røjkjær 10-006 Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/15    200/13    400/28
8 112419 Carsten Højen Hansen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 200/15    200/13    400/28
10 103696 Louise Karstoft 01-514 Vodskov Skytteforening 200/15    200/12    400/27
10 119578 Ida Melvej Larsen 10-456 Vejle Skytteforening 200/15    200/12    400/27
12 114217 Marcus Bredgaard 18-035 Helsinge Skytte- & IF 200/11    200/15    400/26
13 114025 Kristian Erlandsen 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 200/16    200/10    400/26
14 113022 Andreas Tanderup 06-020 Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/12    200/13    400/25
15 111622 Andreas Jensen 17-333 Hvalsø Skf. 200/13    200/11    400/24
16 112155 Andreas Andersen 17-003 Korsør Skytteforening 200/10    200/13    400/23
17 117411 Josefine Woller 17-043 Glumsø Skytteforening 200/11    200/12    400/23
17 98883 Lars Andersen 05-010 Videbæk Skytteforening 200/11    200/12    400/23
19 108003 Eva Bundgaard Jacobsen 06-011 Skive Skytteforening 200/13    200/10    400/23
19 120920 Emma Sophie Klinck 16-039 Horne Skytteforening 200/13    200/10    400/23
21 112824 Victoria Conradsen 16-350 Særslev Skytteforening 200/10    200/12    400/22
22 123160 Freya Engel Kaspersen 05-027 Stadil-Vedersø Skytteforening 200/08    200/11    400/19
23 118792 Lucas R. Rasmussen 10-117 Blåhøj Skytteforening 200/11    200/08    400/19
24 106369 Emma Nørholm Koch 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 200/08    200/10    400/18
25 115463 Oliver Hamborg 17-373 Ballerup Skf. 200/10    200/06    400/16
26 114557 Christine Langbak Poulsen 01-561 Hobro Egnens Skytteforening 199/13    200/14    399/27
27 115628 Mikkel Kannik 18-011 Ølstykke Skytteforening 199/12    200/14    399/26
28 119740 Cindy Dahl 23-040 Kongsted Skytteforening 199/14    200/12    399/26
29 105160 Frederik Krog 01-229 Bjergby SGI&U 199/12    200/13    399/25
30 114684 Mads Lynge 01-513 Vester Hassing Skf. 199/13    200/12    399/25
31 114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen 09-116 Midtdjurs Skytteforening 199/09    200/14    399/23
32 119195 Nikolai Kristiansen 06-098 Karup Skytteforening af 1889 199/09    200/13    399/22
33 112188 Karl W, Klausen 16-180 Bullerup Skyttekreds 199/13    200/09    399/22
34 114396 Nikolai Sandstød Larsen 17-148 Høng Skytteforening 199/09    200/12    399/21
35 113293 Victoria Bjerregaard 09-118 Lyngby Skyttekreds 199/09    200/11    399/20
36 15629 Frederik Kristian Sørensen 01-509 Ulsted Skf. 199/11    200/09    399/20
37 110952 Nikoline Storm 17-373 Ballerup Skf. 199/08    200/11    399/19
38 97871 Peter Josefsen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 199/09    200/10    399/19
39 108766 Mikkel Bisgaard 18-019 Søborg SG&I 199/08    200/10    399/18
40 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager 06-062 Aulum Skytteforening 199/09    200/09    399/18
41 114020 Mette Ottosen 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 199/07    200/10    399/17
42 119167 Thor Hansen 17-003 Korsør Skytteforening 199/09    200/07    399/16
43 111532 Magnus Johansen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 199/07    200/06    399/13
44 115755 Mie Povelsen 16-310 Otterup Skytteforening 200/13    199/12    399/25
45 113665 Chris Nielsen 06-001 Viborg Skytteforening 200/11    199/13    399/24
46 118344 Emil Hedemann 01-513 Vester Hassing Skf. 200/14    199/10    399/24
47 109219 Andreas Holst Olesen 10-001 Horsens Skyttekreds 200/09    199/14    399/23
48 117999 Ida L. Kristensen 06-061 Møldrup Skytteforening 200/14    199/09    399/23
48 121512 Laurits Mandrup 23-006 Næstved Skytteforening 200/14    199/09    399/23
50 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 200/12    199/09    399/21
51 120765 Kathrine Solgaard 18-013 Strø S&G 200/13    199/07    399/20
52 97182 Andreas Hansen 16-098 Sødinge Skytteforening 200/07    199/12    399/19
53 117015 Kasper Kristiansen 06-001 Viborg Skytteforening 200/09    199/10    399/19
53 99520 Stine Jacobsen 11-072 Helle Skytteforening 200/09    199/10    399/19
55 114591 Kamilla Jørgensen 16-180 Bullerup Skyttekreds 200/11    199/08    399/19
56 118153 Liva Nielsen 05-028 Trehøje Skytteforening 198/13    200/12    398/25
57 20564 Silas Højfeldt Kildehøj 10-456 Vejle Skytteforening 198/13    200/09    398/22
57 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen 16-350 Særslev Skytteforening 198/13    200/09    398/22
59 119757 Annika Håkansson 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 198/10    200/11    398/21
60 112913 Casper Jensen 11-072 Helle Skytteforening 198/11    200/09    398/20
61 104586 Anders Østergaard 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 198/10    200/09    398/19
62 93472 Anne Bakke Nielsen 01-201 Thisted Skyttekreds 198/10    200/07    398/17
63 106441 Thomas Grøn Bendixen 01-412 Hjørring Skytteforening 199/11    199/13    398/24
64 117447 Lukas Falk Pedersen 06-098 Karup Skytteforening af 1889 199/14    199/10    398/24
65 103891 Simon Houen Jensen 01-513 Vester Hassing Skf. 199/09    199/14    398/23
66 107180 Joachim Jørgensen 13-308 Vojens Skytteforening 199/10    199/13    398/23
66 113218 Sebastian Vestergaard 09-101 Randers Skyttekreds 199/10    199/13    398/23
68 112684 Jonas Nørgård 01-223 Karby Skyttekreds 199/08    199/14    398/22
69 119577 Emma Melvej Larsen 10-456 Vejle Skytteforening 199/10    199/12    398/22
70 99536 Nicolaj August Brock Jensen 09-116 Midtdjurs Skytteforening 199/06    199/14    398/20
71 111680 Emil M. Jørgensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 199/11    199/09    398/20
71 15758 Trine Weinreich Klit Andersen 01-513 Vester Hassing Skf. 199/11    199/09    398/20
73 113189 Marie Fogh 17-043 Glumsø Skytteforening 199/09    199/10    398/19
74 106554 Mads Sejersen 10-009 Hovedgaard Skytteforening 199/10    199/09    398/19
75 113174 Liva H. Højen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 199/11    199/08    398/19
76 113586 Christian Bols Pedersen 01-513 Vester Hassing Skf. 199/08    199/09    398/17
77 115090 Ivan Kongsgaard 09-116 Midtdjurs Skytteforening 199/07    199/09    398/16
78 112037 Cecilie Nørgaard 17-332 Kirke Hyllinge Skf. 199/08    199/06    398/14
79 100110 Maria Graversen 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 199/04    199/05    398/09
80 86191 Sofus Helding Andersen 16-039 Horne Skytteforening 200/11    198/13    398/24
81 107458 Daniel Hochland Andersen 06-001 Viborg Skytteforening 200/11    198/12    398/23
82 118558 Jonas Tilsted 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 200/10    198/07    398/17
83 106884 Sebastian Nielsen 18-011 Ølstykke Skytteforening 200/09    198/04    398/13
84 107315 Denni Duranovic 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 197/12    200/12    397/24
85 118127 Linda Kirkegaard Lager 06-062 Aulum Skytteforening 197/09    200/13    397/22
86 121608 Mads Hansen 13-367 Sønderborg Skyttekreds 197/09    200/12    397/21
87 121788 Victoria Skeldal Andersen 18-003 Frederikssund IF 1864 197/08    200/10    397/18
88 106376 Sixten Thomsen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 197/08    200/08    397/16
89 117976 Rune Bjørnholdt Knudsen 09-116 Midtdjurs Skytteforening 198/10    199/12    397/22
90 102108 Julie Olsen 09-118 Lyngby Skyttekreds 198/09    199/10    397/19
90 116598 Nicolai Mathiesen 11-072 Helle Skytteforening 198/09    199/10    397/19
92 110396 Frida Vangsgaard 17-037 Tuse Skytteforening 198/10    199/09    397/19
93 112069 Martin Svendsen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 199/14    198/11    397/25
94 101907 Trine Røigaard 16-180 Bullerup Skyttekreds 199/11    198/12    397/23
95 107890 Mads-Emil Mogensen 05-028 Trehøje Skytteforening 199/12    198/10    397/22
96 113971 Jonas Kjærgaard Jeppesen 10-004 Glud Skytteforening 199/10    198/10    397/20
97 106270 Kasper Bondesen 11-001 Ribe Skyttekreds 199/09    198/08    397/17
98 105139 Alberte Sibbesen 16-140 Vissenbjerg Skytteforening 199/10    198/07    397/17
98 109541 Mads Dupont 10-003 Løsning-Hedensted Skytteforening 199/10    198/07    397/17
100 113368 Alex Rahr Maansen 01-550 Løgstør Sportsskytteklub 199/07    198/09    397/16
101 115367 Kian Nykjær 16-067 Nyborg Skytteforening 199/08    198/07    397/15
102 111795 Kristian Johansen 06-001 Viborg Skytteforening 199/10    198/05    397/15
103 108494 Simon Key Hald 01-548 Vilsted Skf. 199/04    198/09    397/13
104 94180 William Nørgård 05-023 Lemvig Skytteforening 199/06    198/07    397/13
105 113898 Kevin Rej 23-008 Ravnsborg Skytteforening 200/13    197/10    397/23
106 113069 Asta Holm 17-302 Gundsølille SG&I 200/12    197/10    397/22
107 108556 Lars Krog 06-020 Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/13    197/08    397/21
108 110303 Markus Bech 17-009 Ringsted Skytteforening 200/07    197/13    397/20
109 107453 Oliver Alexis 06-001 Viborg Skytteforening 200/11    197/08    397/19
109 120122 Melika Andersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 200/11    197/08    397/19
111 97889 Luckas Heby Pedersen 01-501 Aalborg Skyttekreds 200/13    197/03    397/16
112 119754 Sara Dissing 01-211 Østerild og Omegns Skytteforening 196/08    200/10    396/18
113 112527 Carmen Bograd 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 196/07    200/09    396/16
114 108410 Rasmus Nicolajsen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 197/09    199/07    396/16
115 113435 Jonas Elfang 16-350 Særslev Skytteforening 198/11    198/14    396/25
116 113577 Mathias N. Nielsen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 198/10    198/12    396/22
117 113065 Sarah Rasmussen 17-302 Gundsølille SG&I 198/12    198/10    396/22
118 114409 Sebastian Larsen 18-019 Søborg SG&I 198/08    198/12    396/20
119 122795 Gustav Hemmingsen 09-940 Samsø Skytteforening 198/10    198/09    396/19
120 102137 Louise Kidmose 05-027 Stadil-Vedersø Skytteforening 198/09    198/09    396/18
121 108405 Asker Hougs Jensen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 198/12    198/06    396/18
122 107021 Jeppe Ramus 09-907 Skanderborg-Stilling Skytteforening 198/10    198/05    396/15
123 107612 Mathias Nørgaard 17-332 Kirke Hyllinge Skf. 198/05    198/08    396/13
124 101867 Jacob Erholt 18-003 Frederikssund IF 1864 198/07    198/02    396/09
125 107245 Tobias Nørlund Hernvig 09-914 Postens Skytteforening 199/12    197/07    396/19
125 115255 Rasmus Sandberg Blomgren 09-907 Skanderborg-Stilling Skytteforening 199/12    197/07    396/19
127 98934 Cecilie Madsen 05-028 Trehøje Skytteforening 199/06    197/11    396/17
128 115201 Petrine Jakobsen 18-035 Helsinge Skytte- & IF 199/09    197/08    396/17
129 118167 Magnus Nicolai Dalen 17-302 Gundsølille SG&I 199/10    197/07    396/17
130 104648 Martin Møller Frantsen 01-229 Bjergby SGI&U 199/10    197/05    396/15
131 121072 Emilie Hansen 23-006 Næstved Skytteforening 200/05    196/06    396/11
132 116379 Marco Andersen 13-327 Toftlund Skytteforening 196/07    199/09    395/16
133 114552 Gorm Andersen 17-009 Ringsted Skytteforening 196/08    199/08    395/16
134 103315 Magnus Kristensen 01-514 Vodskov Skytteforening 196/04    199/10    395/14
135 119827 Jeanne Hansen 10-117 Blåhøj Skytteforening 196/06    199/08    395/14
136 112910 Sara Kirstine Jensen 16-039 Horne Skytteforening 197/09    198/10    395/19
137 114084 Magnus Ølgod 11-021 Brørup Skyttekreds 197/05    198/12    395/17
138 117764 Nicklas Christensen 01-501 Aalborg Skyttekreds 197/08    198/08    395/16
139 120022 Josefine K R Kejser 09-116 Midtdjurs Skytteforening 197/04    198/05    395/09
140 109719 Jonas R. Pedersen 23-006 Næstved Skytteforening 198/08    197/10    395/18
141 102389 Josefine Hartvig 06-026 Kjellerup Skytteforening 198/08    197/07    395/15
142 109034 Mads Mandau 13-302 Haderslev Skyttekreds 199/12    196/06    395/18
143 105095 Frederik Christensen 17-033 Svinninge Skytteforening 199/10    196/07    395/17
144 118540 Mia Toxværd 18-025 Melby Skytteforening 199/08    196/06    395/14
145 114807 Emil Hindborg Madsen 10-222 Gadbjerg Skytteforening 199/09    196/04    395/13
146 102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen 01-514 Vodskov Skytteforening 198/12    196/05    394/17
147 93650 Hjalte Morthorst Jensen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 198/07    196/06    394/13
148 108252 Jonas Thomsen 11-381 Sdr. Omme Skytteforening 198/05    196/02    394/07
149 120318 Oliver Larsen 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 195/03    198/09    393/12
150 95321 Amalie Birk D. Sørensen 01-223 Karby Skyttekreds 196/02    197/07    393/09
151 103957 Andreas Jørgensen 23-040 Kongsted Skytteforening 197/13    196/05    393/18
152 111324 William Arnsdorf Dam 23-035 Stege Ndr. Skytteforening 198/08    195/06    393/14
153 107294 Mathias Jørgensen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 198/06    195/05    393/11
154 110732 Emil Grud 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 199/07    194/08    393/15
155 114506 Marius Funck Oddermose 23-035 Stege Ndr. Skytteforening 196/03    196/07    392/10
156 114545 Mikkel Houmølle 17-148 Høng Skytteforening 196/05    195/06    391/11
157 121676 Axel Aaes Christensen 01-514 Vodskov Skytteforening 197/04    194/05    391/09
158 121535 Simon Bøgelund Eriksen 06-026 Kjellerup Skytteforening 192/04    198/10    390/14
159 113690 Kristian Toft Andersen 01-201 Thisted Skyttekreds 196/06    194/04    390/10
160 120003 Rikke Hald 01-561 Hobro Egnens Skytteforening 194/04    195/07    389/11
161 119377 Anton Egeskov Fobian 17-148 Høng Skytteforening 188/06    200/11    388/17
162 108614 Ida Marie Bülow 23-006 Næstved Skytteforening 199/11    189/05    388/16
163 114553 Marie Andreasen 01-561 Hobro Egnens Skytteforening 192/02    195/08    387/10
164 120764 Emilie Abildskov Hansen 18-013 Strø S&G 187/06    195/07    382/13

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 2
1 110525 Astrid Lindberg Hermann 17-409 Nykøbing Sj. Skytteforening 200/10    200/17    400/27
2 120013 Anine Aagren Jensen 16-310 Otterup Skytteforening 200/13    200/13    400/26
3 124048 Julie Frederiksen 16-350 Særslev Skytteforening 200/09    200/15    400/24
4 123836 Malthe Ribergaard Blak 17-302 Gundsølille SG&I 200/10    200/12    400/22
5 110761 Sofie Elkhøj Bundgaard 09-940 Samsø Skytteforening 200/10    200/11    400/21
5 124305 Michelle Olesen 01-561 Hobro Egnens Skytteforening 200/10    200/11    400/21
7 116724 Martin Holmegaard 16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09    200/10    400/19
8 103427 Louise Hansen 11-381 Sdr. Omme Skytteforening 200/10    200/08    400/18
9 119956 Gustav Nygaard Andersen 06-002 Them Skytteforening 199/12    200/14    399/26
10 104341 Mark Held Skov Jensen 16-350 Særslev Skytteforening 199/11    200/10    399/21
11 119217 Yasmin Hansen 17-332 Kirke Hyllinge Skf. 199/10    200/09    399/19
12 122982 Colin Grimshaw 16-470 Hårby Skytteforening 200/07    199/07    399/14
13 97462 Magnus Kjær Laursen 06-002 Them Skytteforening 198/08    200/09    398/17
14 107909 Mathias M. Pedersen 10-117 Blåhøj Skytteforening 198/06    200/09    398/15
15 106107 Jeppe Frosch Petersen 16-067 Nyborg Skytteforening 199/11    199/13    398/24
16 103376 Carl Peter Mortensen 09-940 Samsø Skytteforening 199/07    199/10    398/17
17 120235 Astrid Bohsen 10-004 Glud Skytteforening 199/09    199/06    398/15
18 105787 Niklas Pedersen 01-501 Aalborg Skyttekreds 200/12    198/08    398/20
19 55409 Nikolaj Overgaard 23-003 Ornebjerg Skytteforening 200/11    198/07    398/18
20 113843 Nina Guldbæk Larsen 01-516 Mou & Omegns Skf. 200/06    198/11    398/17
21 118349 Laura R. Dahl 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 200/08    198/08    398/16
22 122035 Viktor Kragh Sørensen 16-350 Særslev Skytteforening 200/08    198/07    398/15
23 119628 Daniel Larsen 01-513 Vester Hassing Skf. 197/07    200/08    397/15
24 118575 Rasmus Tyregod 10-103 Ammitsbøl SG&I 197/05    200/05    397/10
25 112683 Jesper Østergaard 01-223 Karby Skyttekreds 198/07    199/15    397/22
26 118779 Kasper Illum Andersen 18-003 Frederikssund IF 1864 198/11    199/09    397/20
27 124268 Lars Riisgaard Jensen 01-550 Løgstør Sportsskytteklub 198/11    199/08    397/19
28 117070 Signe Wobeser Nielsen 11-072 Helle Skytteforening 198/07    199/11    397/18
29 106155 Peter Kaysen 09-118 Lyngby Skyttekreds 198/11    199/07    397/18
30 118577 Casper Tyregod 10-103 Ammitsbøl SG&I 198/08    199/09    397/17
31 115764 Benjamin Frisk 09-940 Samsø Skytteforening 198/05    199/10    397/15
32 112107 Sebastian Groth 25-006 NyVest Skytteforening 198/09    199/06    397/15
33 113751 William Dyhr Andreasen 18-008 Jørlunde Skytteforening 198/06    199/08    397/14
34 117614 Nicklas Høgh 05-043 Harboøre Skytteforening 198/04    199/07    397/11
35 117765 Peter A. Sørensen 01-501 Aalborg Skyttekreds 199/10    198/09    397/19
36 123820 Emma Hejlesen Kristensen 01-513 Vester Hassing Skf. 199/07    198/10    397/17
37 118945 Cathrine Sørensen 05-028 Trehøje Skytteforening 199/10    198/07    397/17
38 121871 Chris Olsen 23-035 Stege Ndr. Skytteforening 199/11    198/06    397/17
39 112360 Kristian L. Andersen 16-049 Kværndrup Idrætsforening, Skytteafd. 199/06    198/10    397/16
40 117482 Thomas Sørensen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 199/06    198/09    397/15
41 124784 Patchoulie Højbo Beattie 09-940 Samsø Skytteforening 199/07    198/08    397/15
42 119958 Julie Sørensen 06-002 Them Skytteforening 199/11    198/03    397/14
43 122870 Anna Pedersen 06-097 D.F.B. Bjerringbro 199/08    198/03    397/11
44 118384 Signe Thomsen 13-302 Haderslev Skyttekreds 196/05    200/13    396/18
45 119618 Emma Lorenzen 13-362 Sundeved Skytteforening 196/04    200/09    396/13
46 124238 Oliver Klaus Pedersen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 197/09    199/14    396/23
47 117040 Sebastian C. Bonde 01-514 Vodskov Skytteforening 197/09    199/11    396/20
48 117386 Max Dahl 06-083 Hem Skytteforening 197/07    199/06    396/13
48 120321 Mathias Hedengran 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 197/07    199/06    396/13
50 121388 Christian Ansbjerg 18-043 Værløse Skytteforening 198/09    198/11    396/20
51 108491 Mille Frederiksen 01-548 Vilsted Skf. 198/10    198/08    396/18
52 115457 Kasper Overgaard 23-003 Ornebjerg Skytteforening 198/10    198/07    396/17
53 114916 Magnus Küll 17-009 Ringsted Skytteforening 198/10    198/06    396/16
54 107475 Rikke Norup Bertelsen 06-001 Viborg Skytteforening 198/07    198/08    396/15
55 111286 Mads Noer 11-072 Helle Skytteforening 198/04    198/05    396/09
56 113588 Laurits Kjærby Thomassen 06-083 Hem Skytteforening 199/10    197/08    396/18
57 114405 Laura Langkjær Gormsen 16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/08    197/08    396/16
58 112343 Noah Frost 01-531 Lindholm Sports Skytte Klub 199/07    197/07    396/14
59 118771 Oliver l. Hansen 17-009 Ringsted Skytteforening 199/09    197/05    396/14
60 110168 Sophie Jensen 23-003 Ornebjerg Skytteforening 199/08    197/04    396/12
61 123401 Mikkel R. Pedersen 23-006 Næstved Skytteforening 195/04    200/10    395/14
62 120233 Jeppe Olsen 10-103 Ammitsbøl SG&I 196/07    199/09    395/16
63 122941 Helene Echardt 16-039 Horne Skytteforening 196/04    199/08    395/12
64 118339 Arthur Dixen 09-008 Ry-Emborg Skytteforening 196/04    199/05    395/09
65 118943 Magnus Mohr Vesterblaae 05-028 Trehøje Skytteforening 196/00    199/04    395/04
66 119509 Mads Mossin 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 197/07    198/11    395/18
67 111770 Kasper Poulsen 09-116 Midtdjurs Skytteforening 197/11    198/07    395/18
68 120709 Sinuhe Mondrup 09-940 Samsø Skytteforening 197/05    198/08    395/13
69 120211 Martin Vandborg Madsen 05-026 Ulfborg Bys Skytteforening 197/03    198/09    395/12
70 118294 Nicolai Mou Nielsen 01-514 Vodskov Skytteforening 197/05    198/06    395/11
71 108971 Jannik Grouleff 23-040 Kongsted Skytteforening 197/05    198/04    395/09
72 117906 Simone Heidmann 06-061 Møldrup Skytteforening 198/11    197/09    395/20
73 118762 Tobias Dyrby Nielsen 17-332 Kirke Hyllinge Skf. 198/08    197/09    395/17
74 119769 Mikkel Andersen 17-148 Høng Skytteforening 198/09    197/07    395/16
75 115734 Jonas Knudsen 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 198/11    197/04    395/15
76 106786 Christoffer Damgaard Larsen 10-222 Gadbjerg Skytteforening 198/10    197/04    395/14
77 109766 Johan Erbs 01-229 Bjergby SGI&U 198/06    197/04    395/10
78 114810 Andres Grønhøj 10-222 Gadbjerg Skytteforening 199/11    196/08    395/19
79 107908 Oliver Vestergaard 10-117 Blåhøj Skytteforening 199/07    196/08    395/15
80 110309 Jeppe Dahlgaard 01-511 Skf. Kimbrerne 195/06    199/06    394/12
81 117917 Jacob Nielsen 01-550 Løgstør Sportsskytteklub 196/08    198/09    394/17
82 108127 Theis Norre Mikkelsen 09-930 VBFs Skyttelaug Hinnerup 196/08    198/06    394/14
83 123230 Keven Axel Sørensen 06-001 Viborg Skytteforening 197/11    197/07    394/18
84 118679 Andreas Lass 13-367 Sønderborg Skyttekreds 197/09    197/08    394/17
85 121088 Nikolai Kling Larsen 16-039 Horne Skytteforening 197/09    197/07    394/16
86 100962 Maria Pedersen 16-039 Horne Skytteforening 197/07    197/07    394/14
86 121465 Camilla L. Ravnsbæk 01-509 Ulsted Skf. 197/07    197/07    394/14
88 110764 Villads Sort Larsen 09-940 Samsø Skytteforening 197/07    197/06    394/13
89 120607 Kristian Henningsen 16-310 Otterup Skytteforening 197/04    197/04    394/08
90 120492 Matilde Risaard Thorup Povlsen 09-128 Langå & Omegns Skytteforening 198/05    196/11    394/16
91 124266 Nikolaj Gatten 01-550 Løgstør Sportsskytteklub 198/09    196/07    394/16
92 111707 Rasmus Knudsen Nissen 13-367 Sønderborg Skyttekreds 198/07    196/08    394/15
93 118000 Jesper Larsen 01-203 Sjørring Skytteforening 198/07    196/05    394/12
94 119525 Mads Ashton Hansen 05-026 Ulfborg Bys Skytteforening 199/10    195/08    394/18
95 124284 Emma Stæhr Madsen 01-550 Løgstør Sportsskytteklub 199/12    195/04    394/16
96 108366 Elmer Wagner 17-009 Ringsted Skytteforening 200/08    194/02    394/10
97 119623 Karia Madsen-Larsen 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 195/05    198/10    393/15
98 118537 Morten Christian Pedersen 01-412 Hjørring Skytteforening 195/07    198/08    393/15
99 123421 Marcel A. Hansen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 195/06    198/06    393/12
100 118673 Lucas C.M. Schjelde 13-367 Sønderborg Skyttekreds 196/07    197/10    393/17
101 123059 Esajas Hvorvarp 01-548 Vilsted Skf. 196/11    197/06    393/17
102 94692 Malte Kiel 06-062 Aulum Skytteforening 196/09    197/07    393/16
103 121887 Malene Nørgaard 10-127 Brande Skytteforening 196/06    197/07    393/13
104 114760 Chris Gøttrup Ølgård 01-211 Østerild og Omegns Skytteforening 196/05    197/05    393/10
105 116895 Victor Appel 06-026 Kjellerup Skytteforening 197/07    196/05    393/12
106 114274 Peter Andersen 17-156 Mullerup Skytteforening 198/06    195/09    393/15
107 104696 Leander Ørts 05-026 Ulfborg Bys Skytteforening 198/06    195/05    393/11
108 117645 Jacob Bjerre Cordtz 17-302 Gundsølille SG&I 198/05    195/03    393/08
109 124112 Thomas Klausen 06-062 Aulum Skytteforening 199/03    194/06    393/09
110 120991 Johannes Rasmussen 10-006 Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/03    199/06    392/09
111 122584 Kristian Hansen Brix 11-010 Esbjerg Skyttekreds 194/08    198/08    392/16
112 105857 Magnus Præstegård 10-003 Løsning-Hedensted Skytteforening 194/08    198/05    392/13
113 115964 Tobias Lauge Jeppesen 11-072 Helle Skytteforening 196/07    196/11    392/18
114 117318 Joakim Steffensen 16-310 Otterup Skytteforening 196/05    196/04    392/09
115 121916 Morten Wulff Harslund 18-003 Frederikssund IF 1864 197/05    195/11    392/16
116 119383 Rasmus Hovmark Jensen 17-148 Høng Skytteforening 197/06    195/09    392/15
117 119630 Kasper Rosenmeier Jensen 01-513 Vester Hassing Skf. 197/06    195/06    392/12
118 119841 Kasper Kajberg Christensen 01-550 Løgstør Sportsskytteklub 197/07    195/05    392/12
119 116817 Sabrina Klara Christensen 16-039 Horne Skytteforening 197/06    195/03    392/09
120 120225 Oscar P. Kristensen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 197/06    195/01    392/07
121 107378 Mads Lunde Graversen 13-362 Sundeved Skytteforening 198/10    194/06    392/16
122 122281 Philip Peter Pedersen 16-049 Kværndrup Idrætsforening, Skytteafd. 198/05    194/03    392/08
123 113834 Hanna Vivi Larsen 16-032 Hesselager Forenede Sportskl. 198/04    194/02    392/06
124 123940 Mikkel Marqvartsen 17-148 Høng Skytteforening 199/06    193/03    392/09
125 121077 Jonas D. Hansen 23-006 Næstved Skytteforening 191/02    200/15    391/17
126 123994 Anna Christine Dalgaard 01-514 Vodskov Skytteforening 193/03    198/07    391/10
126 124252 Sebastian Larsen 17-148 Høng Skytteforening 193/03    198/07    391/10
128 121779 Frederik Pinnerup 06-083 Hem Skytteforening 193/04    198/05    391/09
129 121085 Lukas S. Larsen 23-006 Næstved Skytteforening 193/01    198/06    391/07
130 114504 Laurine Wolmer Petersen 17-409 Nykøbing Sj. Skytteforening 194/06    197/11    391/17
131 123604 Line Thomsen 13-308 Vojens Skytteforening 194/06    197/06    391/12
132 118008 Anastasia Mogensen 17-409 Nykøbing Sj. Skytteforening 194/04    197/07    391/11
133 118518 Adam Liebach 06-001 Viborg Skytteforening 194/02    197/05    391/07
134 120036 Rasmus Nissen 25-009 Østerlars Skytteforening 195/06    196/05    391/11
135 120077 Magnus Hansen 16-350 Særslev Skytteforening 196/07    195/06    391/13
136 110050 Amalie Schacht 16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/05    195/05    391/10
137 116759 Oliver Hoeck 13-343 Grænseegnens Skytteforening 196/03    195/05    391/08
137 116894 Alexander Appel 06-026 Kjellerup Skytteforening 196/03    195/05    391/08
139 117302 Anne Thesbjerg Kirk 05-027 Stadil-Vedersø Skytteforening 197/11    194/02    391/13
140 119540 Rasmus Johansen 25-009 Østerlars Skytteforening 198/13    193/03    391/16
141 99927 Victor Landsfeldt 10-103 Ammitsbøl SG&I 198/07    193/03    391/10
142 107183 Sebastian Petersen 13-343 Grænseegnens Skytteforening 193/09    197/09    390/18
143 121843 Thais Hansen 17-409 Nykøbing Sj. Skytteforening 194/09    196/08    390/17
144 100433 Siw Kert 25-009 Østerlars Skytteforening 195/06    195/05    390/11
145 115657 Frederik Nikolajsen 11-010 Esbjerg Skyttekreds 195/06    195/04    390/10
146 118772 Emil L. Hansen 17-009 Ringsted Skytteforening 195/03    195/05    390/08
147 111143 Mikkel Østergaard Andersen 16-470 Hårby Skytteforening 195/06    195/02    390/08
148 115981 Asger Lund Enevoldsen 01-531 Lindholm Sports Skytte Klub 196/02    194/04    390/06
149 104893 Mads Glud 06-098 Karup Skytteforening af 1889 197/08    193/06    390/14
150 123856 Daniel Paludan 17-148 Høng Skytteforening 197/08    193/05    390/13
151 114844 Victor Farsinsen 18-013 Strø S&G 198/06    192/02    390/08
152 120304 Lukas Haldrup 01-550 Løgstør Sportsskytteklub 199/06    191/04    390/10
153 118657 Søren Cortzen 01-548 Vilsted Skf. 192/04    197/08    389/12
154 112671 Kasper Søndergaard Rasmussen 01-223 Karby Skyttekreds 193/04    196/06    389/10
155 119972 Frederik Brydensholt Sørensen 18-035 Helsinge Skytte- & IF 193/04    196/04    389/08
156 122037 Sebastian Engesgaard 01-514 Vodskov Skytteforening 194/06    195/06    389/12
157 108537 Sabrina Bæk Nielsen 21-343 Hvidovre Skyttekreds 195/06    194/04    389/10
158 121466 Matti Ottesen 09-101 Randers Skyttekreds 195/04    194/05    389/09
159 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen 16-142 Tommerup Skytteforening 195/03    194/05    389/08
160 124838 Niklas Bendtsen 16-440 Gelsted Skytteforening 196/05    193/10    389/15
161 117913 Lloyd Nielsen 23-006 Næstved Skytteforening 198/08    191/04    389/12
162 114965 Noah Folsing 17-037 Tuse Skytteforening 192/04    196/05    388/09
163 115980 Asger Bech 01-531 Lindholm Sports Skytte Klub 193/06    195/07    388/13
164 123601 Mathilde Olesen 13-308 Vojens Skytteforening 193/04    195/08    388/12
165 122995 Thomas Vesterager 06-062 Aulum Skytteforening 193/04    195/07    388/11
166 116827 Chris Breiner-Jensen 06-033 Skals Skytteforening 193/06    195/05    388/11
167 99867 Mia Hviid Sørensen 09-116 Midtdjurs Skytteforening 193/06    195/04    388/10
168 120708 Nefer Sofia Mondrup 09-940 Samsø Skytteforening 194/07    194/07    388/14
169 116861 Mads Repenning Jensen 11-072 Helle Skytteforening 194/05    194/04    388/09
170 120749 Lucas Q. Pedersen 06-020 Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/08    193/04    388/12
171 123929 Matilde Skinderholm 13-308 Vojens Skytteforening 195/05    193/01    388/06
172 123162 Arend Johan Nymeier 05-027 Stadil-Vedersø Skytteforening 196/03    192/04    388/07
173 118632 Christian Damsgaard Andreasen 09-116 Midtdjurs Skytteforening 190/04    197/04    387/08
174 124850 Sebastian Elmendorf 18-013 Strø S&G 192/03    195/07    387/10
175 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen 18-011 Ølstykke Skytteforening 192/03    195/01    387/04
176 15604 Marie Katrine Sørensen 01-509 Ulsted Skf. 193/05    194/06    387/11
177 122560 Louise Taul 18-025 Melby Skytteforening 193/04    194/05    387/09
178 113257 Patrick Hansen 10-127 Brande Skytteforening 193/06    194/03    387/09
179 119879 Oskar Løvstrup Olesen 09-930 VBFs Skyttelaug Hinnerup 194/04    193/05    387/09
180 122636 Cecilie Nørholm Pedersen 10-127 Brande Skytteforening 194/04    193/04    387/08
181 120649 August Lund Bramming 10-456 Vejle Skytteforening 195/04    192/04    387/08
182 118983 Jacob Høegh Thomsen 01-203 Sjørring Skytteforening 196/08    191/02    387/10
183 113835 Rikke Fisker Damkjær 16-032 Hesselager Forenede Sportskl. 191/04    195/05    386/09
184 118995 David Toftemark 17-409 Nykøbing Sj. Skytteforening 192/03    194/05    386/08
185 110226 Nico Balsby 16-310 Otterup Skytteforening 192/02    194/04    386/06
186 123606 Celina Dalsgaard 06-062 Aulum Skytteforening 194/04    192/05    386/09
187 119692 Morten Bols Pedersen 01-513 Vester Hassing Skf. 194/04    192/03    386/07
188 114294 Simon Jespersen 13-302 Haderslev Skyttekreds 194/05    191/03    385/08
189 120514 Jakop Broni Boesen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 194/01    191/06    385/07
190 121484 Yasmin Nasser 23-006 Næstved Skytteforening 196/04    189/04    385/08
191 112889 Malthe Johansen 10-006 Klejs-Juelsminde Skytteforening 191/04    193/07    384/11
192 117233 Zenia Nielsen 17-409 Nykøbing Sj. Skytteforening 191/01    193/08    384/09
193 122559 Viktor Appelquist 18-025 Melby Skytteforening 191/04    193/05    384/09
194 122822 Oliver Brydensholt Sørensen 18-035 Helsinge Skytte- & IF 191/03    192/07    383/10
195 122950 Bastian Eckert Busgaard 18-011 Ølstykke Skytteforening 191/03    192/06    383/09
196 120772 Oliver B. Larsen 06-083 Hem Skytteforening 192/03    191/04    383/07
197 124388 Simon O.H. Kleist 05-023 Lemvig Skytteforening 193/03    190/03    383/06
198 120058 Pernille Christiansen 09-940 Samsø Skytteforening 190/01    192/05    382/06
199 107611 Mikkel Schiødt 17-332 Kirke Hyllinge Skf. 196/06    186/02    382/08
200 107496 Theis Nielsen 11-072 Helle Skytteforening 188/03    193/08    381/11
201 119655 Klara T. Sørensen 06-033 Skals Skytteforening 190/02    191/03    381/05
202 113837 Anna Sofie Jørgensen 16-032 Hesselager Forenede Sportskl. 189/01    191/04    380/05
203 112084 Dicte Møller 18-003 Frederikssund IF 1864 188/02    189/01    377/03
204 111077 Lucas Højmark 06-062 Aulum Skytteforening 187/01    189/05    376/06
205 118196 Elena Snedker 01-223 Karby Skyttekreds 188/01    188/06    376/07
206 94912 Frederik Thychosen 10-127 Brande Skytteforening 189/02    184/01    373/03

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 3
1 124347 Noah Marott Grau 13-362 Sundeved Skytteforening 198/11    199/07    397/18
2 123406 Ida Mille Meldgaard 18-111 Espergærde Skytteforening 198/07    199/10    397/17
3 122615 Victor Gerner Nielsen 01-501 Aalborg Skyttekreds 198/05    199/04    397/09
4 122920 Maja Madsen 10-004 Glud Skytteforening 197/06    198/05    395/11
5 112034 Marc Lykke Kjellmann 16-039 Horne Skytteforening 196/07    198/08    394/15
6 116472 Benjamin Jørgensen 23-040 Kongsted Skytteforening 196/04    198/04    394/08
7 122736 Tobias Hedemann 23-003 Ornebjerg Skytteforening 198/09    196/05    394/14
8 122790 Daniel Huggo Wollesen 17-302 Gundsølille SG&I 198/04    196/04    394/08
9 122556 Freja Frederikke Poulsen 11-020 Holsted Skyttekreds 195/03    198/08    393/11
10 124950 Kevin Vetter 13-363 Broagerlands Skytteforening 196/02    197/04    393/06
11 124830 Felix Holst Nørmark 05-026 Ulfborg Bys Skytteforening 195/05    196/05    391/10
12 122039 Magnus B. Hansen 23-035 Stege Ndr. Skytteforening 196/03    194/06    390/09
13 122038 Kristian B. Hansen 23-035 Stege Ndr. Skytteforening 193/05    196/07    389/12
14 122899 Oscar Alon 01-412 Hjørring Skytteforening 195/06    194/06    389/12
15 122397 Nicolaj Nielsen 16-142 Tommerup Skytteforening 195/05    194/03    389/08
16 121240 Mira R. Hansen 01-509 Ulsted Skf. 194/04    194/04    388/08
17 108063 Jonathan Kjeldsen Thorhauge 01-203 Sjørring Skytteforening 194/05    194/03    388/08
18 115024 Christopher Bo Clemmensen 16-330 Lumby Skytteforening 195/05    193/05    388/10
19 125070 Jennik Zeberg 16-440 Gelsted Skytteforening 195/04    193/02    388/06
20 124162 Mikkel Sloth Dahl 01-513 Vester Hassing Skf. 197/08    191/03    388/11
21 122792 Lukas Nolsøe 09-907 Skanderborg-Stilling Skytteforening 193/02    194/01    387/03
22 122213 Viktor Bjørnskov 09-907 Skanderborg-Stilling Skytteforening 194/07    193/04    387/11
23 123790 Sebastian Galthen 13-363 Broagerlands Skytteforening 191/05    195/04    386/09
24 120299 Magnus Povelsen 16-310 Otterup Skytteforening 191/03    195/05    386/08
25 101618 William Refsing Jensen 11-021 Brørup Skyttekreds 192/05    194/03    386/08
26 122187 Kira Vosny 13-343 Grænseegnens Skytteforening 193/04    193/04    386/08
27 104598 Niclas Aalborg Jepsen 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 196/04    190/03    386/07
28 120835 Gregers Ørts 05-026 Ulfborg Bys Skytteforening 195/05    190/02    385/07
29 124578 Nichlas Jessen 23-006 Næstved Skytteforening 191/02    193/08    384/10
30 123052 Anna Vægter Dahl 25-006 NyVest Skytteforening 192/02    192/04    384/06
31 118533 Noah B. Nielsen 01-531 Lindholm Sports Skytte Klub 192/03    192/01    384/04
32 117103 Keen Brudlykke 17-043 Glumsø Skytteforening 193/02    191/03    384/05
33 117673 Jonas Ottobrøker 13-362 Sundeved Skytteforening 194/07    190/01    384/08
34 123166 Rune Søgaard Ertmann 05-026 Ulfborg Bys Skytteforening 194/02    190/02    384/04
35 122412 Niels E. Clausen 17-409 Nykøbing Sj. Skytteforening 193/04    190/04    383/08
36 122743 Jakob Pedersen 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 191/02    191/03    382/05
37 122759 Ida B. K. Jensen 01-203 Sjørring Skytteforening 194/09    188/02    382/11
38 124353 Jeppe Galsgaard 06-023 Knudstrup Skyttekreds 188/02    193/02    381/04
39 124346 Malte Moldt Grau 13-362 Sundeved Skytteforening 189/05    192/02    381/07
40 120882 Sebastian R. Madsen 06-083 Hem Skytteforening 190/02    191/00    381/02
41 123766 Frederik Rosenø 18-019 Søborg SG&I 191/05    190/02    381/07
42 124713 Luna Petersen 06-011 Skive Skytteforening 190/03    190/01    380/04
43 121685 Sebastian Lauritzen 10-001 Horsens Skyttekreds 194/07    185/02    379/09
44 120510 Mads Illum Andersen 18-003 Frederikssund IF 1864 188/03    190/03    378/06
45 113001 Mikkel Jepsen 06-083 Hem Skytteforening 186/01    191/02    377/03
46 121184 Rune Frederiksen 11-010 Esbjerg Skyttekreds 188/01    189/02    377/03
47 114946 Elias Erbs 01-404 Frederikshavn Skyttekreds 189/06    188/06    377/12
48 123789 Emil Østergaard Andersen 09-930 VBFs Skyttelaug Hinnerup 188/04    188/01    376/05
49 122603 Sam Sjøbjerg Nielsen 16-450 Assens Skytteforening 184/02    190/03    374/05
50 115100 Mathias Wobeser Nielsen 11-072 Helle Skytteforening 188/02    186/02    374/04
51 120507 Lars Illum Andersen 18-003 Frederikssund IF 1864 186/03    186/02    372/05
52 124711 Simon Laust Damsgaard 06-083 Hem Skytteforening 182/01    188/03    370/04
53 116813 Thomas Kasler Nielsen 06-062 Aulum Skytteforening 185/02    185/00    370/02
54 119877 Sebastian Kjeldskov 09-930 VBFs Skyttelaug Hinnerup 186/01    184/01    370/02
55 115939 Benjamin Hougaard 11-010 Esbjerg Skyttekreds 182/01    184/01    366/02
56 122411 Christian E. Clausen 17-409 Nykøbing Sj. Skytteforening 162/00    178/02    340/02

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 4
1 123264 Christian Sørensen 18-008 Jørlunde Skytteforening 200/10    198/12    398/22
2 121626 william Miller 18-019 Søborg SG&I 199/10    198/08    397/18
3 123146 Nora Mittå Madsen 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 197/10    198/10    395/20
4 124994 Isabella M. Carranza 23-044 Faxe Skytteforening 197/06    198/07    395/13
5 125159 Frederik R.L Koefoed 25-006 NyVest Skytteforening 198/05    197/06    395/11
6 125157 Lasse Gustavsen 23-035 Stege Ndr. Skytteforening 196/05    196/04    392/09
7 124602 Dennis Funk Nielsen 13-327 Toftlund Skytteforening 194/03    197/07    391/10
8 123332 Lars Blohm Rosendahl 09-116 Midtdjurs Skytteforening 195/05    196/06    391/11
9 124787 Simon Andreasen 01-511 Skf. Kimbrerne 192/04    194/07    386/11
10 124727 Magnus Bendix Rosendahl 09-914 Postens Skytteforening 194/06    191/03    385/09
11 124743 Kasper Lund 10-004 Glud Skytteforening 194/02    190/04    384/06
12 125156 Daniel Ravn 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 188/03    193/04    381/07
13 120953 Josephine Røntved Calmar 09-914 Postens Skytteforening 188/01    192/04    380/05
14 120339 Alexander Berth 09-101 Randers Skyttekreds 189/02    180/01    369/03
15 110225 Nino Balsby 16-310 Otterup Skytteforening 184/03    183/01    367/04
16 123553 Frederik Thomsen 10-127 Brande Skytteforening 185/00    182/01    367/01

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 1
1 96824 Nathali Holmes Jensen 09-101 Randers Skyttekreds 200/15    200/12    400/27
2 102795 Rasmus R. Olesen 16-350 Særslev Skytteforening 200/15    200/08    400/23
3 25340 Hanne Kristensen 09-940 Samsø Skytteforening 200/10    200/12    400/22
4 102102 Magnus Mikkelsen 09-101 Randers Skyttekreds 200/11    200/07    400/18
5 97825 Frederik Hedemann 01-513 Vester Hassing Skf. 199/13    200/13    399/26
6 88173 Jacob Laursen 06-001 Viborg Skytteforening 199/10    200/13    399/23
7 83686 Andreas Madsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 199/11    200/12    399/23
8 99561 Josefine Ø. Laursen 06-001 Viborg Skytteforening 199/09    200/12    399/21
9 96491 Mathias Søndergaard 06-001 Viborg Skytteforening 199/10    200/08    399/18
10 91720 Simon Buhl Carstensen 06-001 Viborg Skytteforening 199/07    200/10    399/17
11 98709 Pernille Holst Andersen 01-511 Skf. Kimbrerne 200/10    199/13    399/23
12 104450 Leif Rossau 10-009 Hovedgaard Skytteforening 200/11    199/09    399/20
13 98706 Emma Thyssen 13-343 Grænseegnens Skytteforening 200/06    199/12    399/18
14 114901 Mads H. Andreasen 23-006 Næstved Skytteforening 200/09    199/09    399/18
15 109282 Simone Lindhardt Carlsen 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 200/08    199/08    399/16
16 101109 Marc Nygaard Christensen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 200/10    199/06    399/16
17 111722 Line Munk-Knudsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 200/06    199/09    399/15
18 105786 Jonas Ø. Pedersen 01-501 Aalborg Skyttekreds 200/08    199/06    399/14
19 101594 Victor Thomsen 06-001 Viborg Skytteforening 198/13    200/07    398/20
20 96807 Sara Hvidberg 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 198/08    200/11    398/19
21 88599 Helle Norup Bertelsen 06-001 Viborg Skytteforening 198/12    200/07    398/19
22 103514 Lasse Elkjær Nielsen 11-001 Ribe Skyttekreds 198/06    200/10    398/16
23 106222 Marc Lund Jensen 01-229 Bjergby SGI&U 199/10    199/12    398/22
24 96549 Anders Søballe Vej 09-907 Skanderborg-Stilling Skytteforening 199/12    199/10    398/22
25 108117 Martin Ingwersen 10-282 Jelling fS Skydning 199/05    199/10    398/15
26 104165 Bjørn Bär 13-343 Grænseegnens Skytteforening 200/08    198/12    398/20
27 109643 Christine Jacobi 06-001 Viborg Skytteforening 200/12    198/08    398/20
28 108184 Bjørn Olsen 06-020 Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/08    198/07    398/15
29 90190 Mikkel Adam Warrer 17-373 Ballerup Skf. 198/07    199/10    397/17
30 104375 Freja Møller Pedersen 01-501 Aalborg Skyttekreds 198/06    199/09    397/15
31 113123 Emilie Louise Rasmussen 06-026 Kjellerup Skytteforening 200/10    197/08    397/18
32 72629 Simon Færregaard 23-003 Ornebjerg Skytteforening 200/09    197/04    397/13
33 101277 Annemette Filtenborg Binder 09-101 Randers Skyttekreds 197/08    199/09    396/17
34 98051 Jonas Brix Kristensen 01-513 Vester Hassing Skf. 197/03    199/07    396/10
35 85447 Ditte Skov 17-003 Korsør Skytteforening 197/05    199/03    396/08
36 102935 Victor B. Nielsen 01-501 Aalborg Skyttekreds 198/08    198/08    396/16
37 102112 Ludvig Porsbjerg 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 198/05    198/09    396/14
38 103661 Signe K. Frederiksen 13-343 Grænseegnens Skytteforening 198/06    198/08    396/14
39 99433 Alexander Nørholm Koch 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 198/03    198/10    396/13
40 100147 Kasper Pedersen 17-148 Høng Skytteforening 198/07    198/06    396/13
41 87872 Martin Knudsen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 199/09    197/11    396/20
42 104570 Mikkel Kjær Hansen 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 199/06    197/06    396/12
43 103478 Rikke Christensen 11-001 Ribe Skyttekreds 196/08    199/10    395/18
44 96464 Anne Rasmussen 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 196/05    199/05    395/10
45 103663 Ida R. Frederiksen 13-343 Grænseegnens Skytteforening 197/06    198/09    395/15
46 83333 Roman Damm 13-362 Sundeved Skytteforening 197/06    198/08    395/14
47 104662 Ofelia Jørgensen 25-006 NyVest Skytteforening 197/09    198/03    395/12
48 103890 Hanna Houen Jensen 01-513 Vester Hassing Skf. 197/02    198/09    395/11
49 115306 Nicolai Christian Villadsen 16-130 Højby Skytteforening 198/07    197/04    395/11
50 104568 Mads Edvardsen 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 199/08    196/09    395/17
51 108748 Kathrine Jakobsen 01-513 Vester Hassing Skf. 199/05    196/06    395/11
52 111789 Alexander Dolleris Billing 01-229 Bjergby SGI&U 196/05    198/11    394/16
53 64893 Marinus Larsen 18-035 Helsinge Skytte- & IF 196/05    198/07    394/12
54 110414 Marius Christensen 17-332 Kirke Hyllinge Skf. 197/07    197/06    394/13
55 88024 Nanna Lynggaard Kristensen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 197/07    197/05    394/12
56 103952 Mads Jespersen 17-009 Ringsted Skytteforening 198/08    196/06    394/14
57 101279 Benjamin Lahn Pedersen 09-101 Randers Skyttekreds 198/03    196/08    394/11
58 104261 Bjørn Voigt 09-101 Randers Skyttekreds 199/10    195/09    394/19
59 102711 Sofie Frantsen 01-229 Bjergby SGI&U 195/09    198/10    393/19
60 104962 Jonas Møller Mikkelsen 09-101 Randers Skyttekreds 196/07    197/09    393/16
61 106535 Simon Jensen 18-035 Helsinge Skytte- & IF 196/07    197/04    393/11
62 83507 Kristian K. Pedersen 06-020 Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/08    196/06    393/14
63 115728 Theis Kofod Hounsgaard 25-006 NyVest Skytteforening 197/04    196/08    393/12
64 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen 10-103 Ammitsbøl SG&I 197/06    196/05    393/11
65 109042 Jennifer F. Damm 13-365 Nordals Skyttekreds 198/08    195/06    393/14
66 103614 Benjamin Graves 17-409 Nykøbing Sj. Skytteforening 194/02    198/06    392/08
67 99842 Nikolaj Slot Larsen 05-028 Trehøje Skytteforening 195/05    197/11    392/16
68 107452 Sara Alexis 06-001 Viborg Skytteforening 197/09    194/04    391/13
69 106787 Trine Petersen 10-103 Ammitsbøl SG&I 194/05    196/07    390/12
70 81197 Nanna Bryld Pedersen 16-130 Højby Skytteforening 195/04    194/07    389/11
71 100030 Carl Emil Hartvig 06-026 Kjellerup Skytteforening 196/04    191/04    387/08
72 86200 Andreas Algren Pedersen 16-039 Horne Skytteforening 186/10    196/05    382/15

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 2
1 108411 Rune Hougs Jensen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 199/10    199/11    398/21
2 96039 Mikkel von der Lippe 09-940 Samsø Skytteforening 200/10    198/06    398/16
3 86901 Frederik Kay 10-282 Jelling fS Skydning 197/03    200/06    397/09
4 111338 Silje Ubbesen 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 198/10    199/07    397/17
5 83692 Victoria H Hansen 18-011 Ølstykke Skytteforening 198/06    199/10    397/16
6 97735 Lærke Amby Fabricius 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 198/09    199/06    397/15
7 88272 Melissa Andreasen 01-211 Østerild og Omegns Skytteforening 199/09    198/08    397/17
8 114967 Alexander Prip 17-003 Korsør Skytteforening 199/08    198/07    397/15
9 116857 Nikoline Fleng Jensen 05-026 Ulfborg Bys Skytteforening 199/05    198/09    397/14
10 106053 Jonathan Larsen 01-404 Frederikshavn Skyttekreds 199/08    198/06    397/14
11 111362 Andreas Pedersen 09-101 Randers Skyttekreds 200/11    197/12    397/23
12 108975 Rasmus Caspersen 23-040 Kongsted Skytteforening 197/08    199/10    396/18
13 114906 Josefine J.E. Clausen 23-006 Næstved Skytteforening 197/07    199/10    396/17
14 118784 Magnus Præstegaard 18-043 Værløse Skytteforening 197/05    199/10    396/15
15 83672 Emil Bakke Nielsen 01-201 Thisted Skyttekreds 197/06    199/09    396/15
16 119685 Trine Jakobsen 06-001 Viborg Skytteforening 198/09    198/11    396/20
17 103771 Nikolaj Sloth Jensen 01-211 Østerild og Omegns Skytteforening 198/08    198/08    396/16
18 104700 Nicklas Pries 18-035 Helsinge Skytte- & IF 199/09    197/12    396/21
19 93321 Mikkel Bülow 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 199/09    197/11    396/20
20 119041 Jakob Pedersen 06-020 Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/06    197/09    396/15
21 112871 Anton Jørgensen 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 199/07    197/08    396/15
22 115406 Mads Pehrson 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 200/07    196/05    396/12
23 83548 Astrid Banke 06-002 Them Skytteforening 197/11    198/14    395/25
24 120517 Bjørn Raaby 18-043 Værløse Skytteforening 197/08    198/07    395/15
25 108955 Silja Francoise Nielsen 01-513 Vester Hassing Skf. 197/05    198/05    395/10
26 91453 Rasmus Algren Pedersen 16-039 Horne Skytteforening 198/07    197/09    395/16
27 93185 Jimmi Thovtrup 11-072 Helle Skytteforening 199/07    196/02    395/09
28 109288 Lea Hansen 16-039 Horne Skytteforening 200/02    195/03    395/05
29 108974 Kamilla Jakobsen 23-040 Kongsted Skytteforening 196/11    198/08    394/19
30 110272 Anders Herman Laursen 09-101 Randers Skyttekreds 196/04    198/08    394/12
31 109398 Nicoline Holm Pedersen 01-509 Ulsted Skf. 196/04    198/05    394/09
32 115821 Andreas Capion 23-035 Stege Ndr. Skytteforening 197/04    197/08    394/12
33 97085 Signe Henneberg Busk 16-180 Bullerup Skyttekreds 198/09    196/06    394/15
34 102794 Emil R. Olesen 16-350 Særslev Skytteforening 198/04    196/05    394/09
35 110953 Frederikke Storm 17-373 Ballerup Skf. 199/07    195/08    394/15
36 100405 Jacob Bluhm Pedersen 16-039 Horne Skytteforening 194/05    199/08    393/13
37 107342 Emma-Sofie Petersen 01-531 Lindholm Sports Skytte Klub 196/07    197/09    393/16
38 99610 Rikke Jespersen 16-142 Tommerup Skytteforening 196/04    197/08    393/12
39 122196 Tobias Kastberg 09-914 Postens Skytteforening 196/05    197/06    393/11
40 113531 Hanne L. Johannesen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 196/06    197/05    393/11
41 121919 David Rønn 01-501 Aalborg Skyttekreds 198/07    195/10    393/17
42 95179 Tomas Møller Sørensen 10-282 Jelling fS Skydning 198/09    195/05    393/14
43 83073 Jonas Andersen 05-028 Trehøje Skytteforening 199/10    194/04    393/14
44 117039 Katrine Mittå 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 199/05    194/04    393/09
45 111366 Rasmus Rask 09-101 Randers Skyttekreds 195/10    197/08    392/18
46 86818 Simone T. Jensen 06-083 Hem Skytteforening 195/04    197/05    392/09
47 97454 Anders Byskov Nielsen 05-026 Ulfborg Bys Skytteforening 196/07    196/06    392/13
48 111339 Maria Andersen 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 196/06    196/05    392/11
49 113292 Maja K Christensen 09-118 Lyngby Skyttekreds 197/07    195/11    392/18
50 109468 Clara Ida Jensen 09-940 Samsø Skytteforening 197/09    195/07    392/16
51 115125 Emilie Holde 09-914 Postens Skytteforening 197/07    195/03    392/10
52 101286 August Møller-Jensen 10-456 Vejle Skytteforening 198/03    194/04    392/07
53 108452 Victoria Riemann Dahl 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 193/04    198/10    391/14
54 109090 Kristian Larsen 17-148 Høng Skytteforening 193/03    198/03    391/06
55 108973 Tobias Ellehøj 23-040 Kongsted Skytteforening 194/07    197/09    391/16
56 97864 Mathias Stigaard 17-332 Kirke Hyllinge Skf. 194/04    197/08    391/12
57 103961 Victor Nielsen 18-011 Ølstykke Skytteforening 194/03    197/05    391/08
58 123078 Nanna Maria Haparandez 01-229 Bjergby SGI&U 195/06    196/10    391/16
59 101691 Mads Esager Høgh 05-011 Holstebro Skytteforening 195/08    196/05    391/13
60 87140 Oliver Dyremose 05-026 Ulfborg Bys Skytteforening 198/07    193/06    391/13
61 123159 juliane Marie Bak Kaspersen 05-027 Stadil-Vedersø Skytteforening 199/05    192/05    391/10
62 116613 Oliver Dall Hansen 18-011 Ølstykke Skytteforening 192/03    198/07    390/10
63 92382 Nana Bloch 01-203 Sjørring Skytteforening 194/06    196/04    390/10
64 117266 Mads S. Vosny 13-343 Grænseegnens Skytteforening 194/04    196/03    390/07
65 106870 Kenni Vestergård Henriksen 09-101 Randers Skyttekreds 196/10    194/04    390/14
66 119371 David Espersen 16-098 Sødinge Skytteforening 197/07    193/05    390/12
67 119076 Philip Jacobsen 21-353 Kjøbenhavns Skytteforening 198/10    192/05    390/15
68 120874 Emil Gade Søe 01-201 Thisted Skyttekreds 192/02    197/05    389/07
69 112110 Jonathan Lohse 17-003 Korsør Skytteforening 194/04    195/06    389/10
70 106220 Kasper Hjorth Lousdal 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 194/03    195/06    389/09
71 104027 Nanna Lynggaard 05-026 Ulfborg Bys Skytteforening 194/03    195/03    389/06
72 113442 Lars Padfield 01-412 Hjørring Skytteforening 195/04    194/07    389/11
73 118318 Magnus Spetzler 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 198/08    191/04    389/12
74 121677 Jonas Abildgaard Nielsen 09-101 Randers Skyttekreds 192/03    196/04    388/07
75 107022 Stinna Ramus 09-907 Skanderborg-Stilling Skytteforening 193/03    195/06    388/09
76 104721 Peter H. Nielsen 23-040 Kongsted Skytteforening 193/05    195/04    388/09
77 105840 Emil Piilgaard Øland Jensen 09-101 Randers Skyttekreds 193/02    195/02    388/04
78 90300 Camilla Lauridsen 05-026 Ulfborg Bys Skytteforening 194/02    194/06    388/08
79 103758 Alexander B. Mortensen 10-456 Vejle Skytteforening 195/03    193/02    388/05
79 109290 Amalie Tofte Rasmussen 16-039 Horne Skytteforening 195/03    193/02    388/05
81 107878 Katrine Kræsing 23-003 Ornebjerg Skytteforening 194/03    193/06    387/09
82 102807 Tina Andersen Debel 11-001 Ribe Skyttekreds 191/03    195/07    386/10
83 115681 Martin Frederiksen 25-006 NyVest Skytteforening 192/06    194/06    386/12
84 113949 Mads V. Tofting 06-020 Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/04    194/02    386/06
85 103958 Tobias Nielsen 23-006 Næstved Skytteforening 193/05    193/06    386/11
86 112963 Mads Ohlsen 10-006 Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/03    192/03    386/06
87 109029 Mathias Terp 13-308 Vojens Skytteforening 189/02    196/05    385/07
88 109037 Luna Mathiesen 13-302 Haderslev Skyttekreds 189/00    196/03    385/03
89 113173 Kasper Høi 10-456 Vejle Skytteforening 191/04    194/05    385/09
90 112101 Nicolai Dam Andersen 25-006 NyVest Skytteforening 192/07    193/04    385/11
91 97608 Jacob Klausen 06-011 Skive Skytteforening 192/04    193/06    385/10
92 99010 Jesper Kjærgaard 06-033 Skals Skytteforening 193/06    192/04    385/10
93 122902 Anine Marie Lilholt Madsen 01-412 Hjørring Skytteforening 194/05    191/04    385/09
94 93142 Andreas Vølker 01-501 Aalborg Skyttekreds 195/07    190/03    385/10
95 92377 Pernille Noppenau 06-083 Hem Skytteforening 191/01    193/08    384/09
96 109619 Stella Bograd 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 191/04    193/03    384/07
97 116768 Mikkel Drist-Jensen 18-019 Søborg SG&I 195/07    189/03    384/10
98 111757 Mads Weidemann Bruhn 13-302 Haderslev Skyttekreds 196/08    188/03    384/11
99 117969 Kristian Radby 13-302 Haderslev Skyttekreds 188/03    195/03    383/06
100 101188 Nicolai Hougesen 18-011 Ølstykke Skytteforening 192/04    191/04    383/08
101 122694 Nikolai Stendorph 10-282 Jelling fS Skydning 192/02    191/04    383/06
102 125069 Naja Zeberg 16-440 Gelsted Skytteforening 193/04    190/02    383/06
103 114905 Frederik Lauenberg 23-006 Næstved Skytteforening 194/05    189/02    383/07
104 119784 Tobias Astrop Paludan 17-148 Høng Skytteforening 195/05    188/03    383/08
105 117687 Caroline Andersen 18-019 Søborg SG&I 190/03    192/03    382/06
106 113836 Thomas Skjold 16-032 Hesselager Forenede Sportskl. 190/02    192/03    382/05
107 109735 Rasmus Dalgaard 23-006 Næstved Skytteforening 193/03    189/05    382/08
108 114908 Bastian Drøger 23-006 Næstved Skytteforening 191/02    190/02    381/04
109 103757 Jack Lökkegaard 10-456 Vejle Skytteforening 194/10    187/01    381/11
110 109523 Kasper Johannsen 11-001 Ribe Skyttekreds 187/02    193/05    380/07
111 123079 Sanne Ellegaard Therkildsen 01-229 Bjergby SGI&U 192/03    188/01    380/04
112 98454 Rasmus Greth Sørensen 01-511 Skf. Kimbrerne 192/02    188/01    380/03
113 119624 Emil Hansen 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 185/02    194/02    379/04
114 110922 Simon Graversen 13-362 Sundeved Skytteforening 189/03    190/02    379/05
115 115328 Christian Hvidbak Sørensen 01-511 Skf. Kimbrerne 190/01    189/04    379/05
116 120161 Melissa V. Vestergaard 13-363 Broagerlands Skytteforening 190/02    189/03    379/05
117 117439 Benjamin Pedersen 17-009 Ringsted Skytteforening 191/04    188/06    379/10
118 85137 Louise Skøtt 18-019 Søborg SG&I 189/03    189/03    378/06
119 117692 Lea Linda Bejning Andersen 18-019 Søborg SG&I 193/08    185/03    378/11
120 118385 Julie Thomsen 13-302 Haderslev Skyttekreds 189/02    188/03    377/05
121 117689 Sofie E. Larsen 18-019 Søborg SG&I 187/06    186/03    373/09
122 113347 Diana Skytte Sørensen 16-440 Gelsted Skytteforening 188/01    185/01    373/02
123 108391 Sofie Jensen 01-211 Østerild og Omegns Skytteforening 184/02    187/01    371/03
124 116843 Frederik Ifversen 09-907 Skanderborg-Stilling Skytteforening 182/00    183/02    365/02
125 125337 Kay G. Henningsen 18-019 Søborg SG&I 181/02    172/01    353/03

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 1
1 101491 Gustav Røjkjær 10-006 Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/18
2 114025 Kristian Erlandsen 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 200/16
3 101490 Christoffer Røjkjær 10-006 Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/15
3 103696 Louise Karstoft 01-514 Vodskov Skytteforening 200/15
3 110384 Lasse Hansen 25-009 Østerlars Skytteforening 200/15
3 112419 Carsten Højen Hansen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 200/15
3 114387 Julie H Christiansen 09-116 Midtdjurs Skytteforening 200/15
3 119578 Ida Melvej Larsen 10-456 Vejle Skytteforening 200/15
9 105094 Katrine Christensen 17-033 Svinninge Skytteforening 200/14
9 112421 Niclas Hejslet 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 200/14
9 117999 Ida L. Kristensen 06-061 Møldrup Skytteforening 200/14
9 118344 Emil Hedemann 01-513 Vester Hassing Skf. 200/14
9 121512 Laurits Mandrup 23-006 Næstved Skytteforening 200/14
9 91533 Maria Hjort Hoffmann 06-002 Them Skytteforening 200/14
15 108003 Eva Bundgaard Jacobsen 06-011 Skive Skytteforening 200/13
15 108556 Lars Krog 06-020 Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/13
15 111622 Andreas Jensen 17-333 Hvalsø Skf. 200/13
15 112078 Kristoffer Kvorning 06-001 Viborg Skytteforening 200/13
15 113898 Kevin Rej 23-008 Ravnsborg Skytteforening 200/13
15 115755 Mie Povelsen 16-310 Otterup Skytteforening 200/13
15 120765 Kathrine Solgaard 18-013 Strø S&G 200/13
15 120920 Emma Sophie Klinck 16-039 Horne Skytteforening 200/13
15 97889 Luckas Heby Pedersen 01-501 Aalborg Skyttekreds 200/13
24 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 200/12
24 113022 Andreas Tanderup 06-020 Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/12
24 113069 Asta Holm 17-302 Gundsølille SG&I 200/12
27 107453 Oliver Alexis 06-001 Viborg Skytteforening 200/11
27 107458 Daniel Hochland Andersen 06-001 Viborg Skytteforening 200/11
27 113665 Chris Nielsen 06-001 Viborg Skytteforening 200/11
27 114217 Marcus Bredgaard 18-035 Helsinge Skytte- & IF 200/11
27 114591 Kamilla Jørgensen 16-180 Bullerup Skyttekreds 200/11
27 117411 Josefine Woller 17-043 Glumsø Skytteforening 200/11
27 118792 Lucas R. Rasmussen 10-117 Blåhøj Skytteforening 200/11
27 120122 Melika Andersen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 200/11
27 86191 Sofus Helding Andersen 16-039 Horne Skytteforening 200/11
27 98883 Lars Andersen 05-010 Videbæk Skytteforening 200/11
37 112155 Andreas Andersen 17-003 Korsør Skytteforening 200/10
37 112824 Victoria Conradsen 16-350 Særslev Skytteforening 200/10
37 115463 Oliver Hamborg 17-373 Ballerup Skf. 200/10
37 118558 Jonas Tilsted 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 200/10
41 106884 Sebastian Nielsen 18-011 Ølstykke Skytteforening 200/09
41 109219 Andreas Holst Olesen 10-001 Horsens Skyttekreds 200/09
41 117015 Kasper Kristiansen 06-001 Viborg Skytteforening 200/09
41 99520 Stine Jacobsen 11-072 Helle Skytteforening 200/09
45 106369 Emma Nørholm Koch 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 200/08
45 123160 Freya Engel Kaspersen 05-027 Stadil-Vedersø Skytteforening 200/08
47 110303 Markus Bech 17-009 Ringsted Skytteforening 200/07
47 97182 Andreas Hansen 16-098 Sødinge Skytteforening 200/07
49 121072 Emilie Hansen 23-006 Næstved Skytteforening 200/05
50 112069 Martin Svendsen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 199/14
50 117447 Lukas Falk Pedersen 06-098 Karup Skytteforening af 1889 199/14
50 119740 Cindy Dahl 23-040 Kongsted Skytteforening 199/14
50 90829 Jonas Olsen 17-037 Tuse Skytteforening 199/14
54 112188 Karl W, Klausen 16-180 Bullerup Skyttekreds 199/13
54 114557 Christine Langbak Poulsen 01-561 Hobro Egnens Skytteforening 199/13
54 114684 Mads Lynge 01-513 Vester Hassing Skf. 199/13
54 95601 Anna Falck Grony 16-350 Særslev Skytteforening 199/13
58 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen 10-282 Jelling fS Skydning 199/12
58 105160 Frederik Krog 01-229 Bjergby SGI&U 199/12
58 107245 Tobias Nørlund Hernvig 09-914 Postens Skytteforening 199/12
58 107890 Mads-Emil Mogensen 05-028 Trehøje Skytteforening 199/12
58 109034 Mads Mandau 13-302 Haderslev Skyttekreds 199/12
58 115255 Rasmus Sandberg Blomgren 09-907 Skanderborg-Stilling Skytteforening 199/12
58 115628 Mikkel Kannik 18-011 Ølstykke Skytteforening 199/12
65 101907 Trine Røigaard 16-180 Bullerup Skyttekreds 199/11
65 106441 Thomas Grøn Bendixen 01-412 Hjørring Skytteforening 199/11
65 108614 Ida Marie Bülow 23-006 Næstved Skytteforening 199/11
65 111680 Emil M. Jørgensen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 199/11
65 113174 Liva H. Højen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 199/11
65 15629 Frederik Kristian Sørensen 01-509 Ulsted Skf. 199/11
65 15758 Trine Weinreich Klit Andersen 01-513 Vester Hassing Skf. 199/11
72 102409 Magnus Larsen 01-514 Vodskov Skytteforening 199/10
72 104648 Martin Møller Frantsen 01-229 Bjergby SGI&U 199/10
72 105095 Frederik Christensen 17-033 Svinninge Skytteforening 199/10
72 105139 Alberte Sibbesen 16-140 Vissenbjerg Skytteforening 199/10
72 106554 Mads Sejersen 10-009 Hovedgaard Skytteforening 199/10
72 107180 Joachim Jørgensen 13-308 Vojens Skytteforening 199/10
72 109541 Mads Dupont 10-003 Løsning-Hedensted Skytteforening 199/10
72 111795 Kristian Johansen 06-001 Viborg Skytteforening 199/10
72 113218 Sebastian Vestergaard 09-101 Randers Skyttekreds 199/10
72 113971 Jonas Kjærgaard Jeppesen 10-004 Glud Skytteforening 199/10
72 118167 Magnus Nicolai Dalen 17-302 Gundsølille SG&I 199/10
72 119577 Emma Melvej Larsen 10-456 Vejle Skytteforening 199/10
84 103891 Simon Houen Jensen 01-513 Vester Hassing Skf. 199/09
84 106270 Kasper Bondesen 11-001 Ribe Skyttekreds 199/09
84 113189 Marie Fogh 17-043 Glumsø Skytteforening 199/09
84 113293 Victoria Bjerregaard 09-118 Lyngby Skyttekreds 199/09
84 114063 Niklas Degn Poulsen 06-026 Kjellerup Skytteforening 199/09
84 114396 Nikolai Sandstød Larsen 17-148 Høng Skytteforening 199/09
84 114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen 09-116 Midtdjurs Skytteforening 199/09
84 114781 Laurits Schmidt Sigaard 16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/09
84 114807 Emil Hindborg Madsen 10-222 Gadbjerg Skytteforening 199/09
84 115201 Petrine Jakobsen 18-035 Helsinge Skytte- & IF 199/09
84 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager 06-062 Aulum Skytteforening 199/09
84 119167 Thor Hansen 17-003 Korsør Skytteforening 199/09
84 119195 Nikolai Kristiansen 06-098 Karup Skytteforening af 1889 199/09
84 94413 Signe Degn 17-074 Gimlinge SG&I 199/09
84 97871 Peter Josefsen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 199/09
99 108766 Mikkel Bisgaard 18-019 Søborg SG&I 199/08
99 110952 Nikoline Storm 17-373 Ballerup Skf. 199/08
99 112037 Cecilie Nørgaard 17-332 Kirke Hyllinge Skf. 199/08
99 112684 Jonas Nørgård 01-223 Karby Skyttekreds 199/08
99 113586 Christian Bols Pedersen 01-513 Vester Hassing Skf. 199/08
99 113869 Christian Larsen 16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/08
99 115367 Kian Nykjær 16-067 Nyborg Skytteforening 199/08
99 118031 Ibi Wendelbo Toft 17-302 Gundsølille SG&I 199/08
99 118540 Mia Toxværd 18-025 Melby Skytteforening 199/08
108 110732 Emil Grud 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 199/07
108 111532 Magnus Johansen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 199/07
108 113368 Alex Rahr Maansen 01-550 Løgstør Sportsskytteklub 199/07
108 114020 Mette Ottosen 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 199/07
108 115090 Ivan Kongsgaard 09-116 Midtdjurs Skytteforening 199/07
113 94180 William Nørgård 05-023 Lemvig Skytteforening 199/06
113 98934 Cecilie Madsen 05-028 Trehøje Skytteforening 199/06
113 99536 Nicolaj August Brock Jensen 09-116 Midtdjurs Skytteforening 199/06
116 100110 Maria Graversen 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 199/04
116 108494 Simon Key Hald 01-548 Vilsted Skf. 199/04
118 118153 Liva Nielsen 05-028 Trehøje Skytteforening 198/13
118 20564 Silas Højfeldt Kildehøj 10-456 Vejle Skytteforening 198/13
118 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen 16-350 Særslev Skytteforening 198/13
121 102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen 01-514 Vodskov Skytteforening 198/12
121 108405 Asker Hougs Jensen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 198/12
121 113065 Sarah Rasmussen 17-302 Gundsølille SG&I 198/12
124 112913 Casper Jensen 11-072 Helle Skytteforening 198/11
124 113435 Jonas Elfang 16-350 Særslev Skytteforening 198/11
126 104586 Anders Østergaard 23-016 Øster Ulslev Skytteforening 198/10
126 107021 Jeppe Ramus 09-907 Skanderborg-Stilling Skytteforening 198/10
126 110396 Frida Vangsgaard 17-037 Tuse Skytteforening 198/10
126 113577 Mathias N. Nielsen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 198/10
126 117976 Rune Bjørnholdt Knudsen 09-116 Midtdjurs Skytteforening 198/10
126 119757 Annika Håkansson 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 198/10
126 122795 Gustav Hemmingsen 09-940 Samsø Skytteforening 198/10
126 122828 Victor Holmegaard 16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/10
126 93472 Anne Bakke Nielsen 01-201 Thisted Skyttekreds 198/10
135 102108 Julie Olsen 09-118 Lyngby Skyttekreds 198/09
135 102137 Louise Kidmose 05-027 Stadil-Vedersø Skytteforening 198/09
135 104866 Rasmus Olesen 06-103 Roslev Skytteforening 198/09
135 116598 Nicolai Mathiesen 11-072 Helle Skytteforening 198/09
139 102389 Josefine Hartvig 06-026 Kjellerup Skytteforening 198/08
139 109719 Jonas R. Pedersen 23-006 Næstved Skytteforening 198/08
139 111324 William Arnsdorf Dam 23-035 Stege Ndr. Skytteforening 198/08
139 114409 Sebastian Larsen 18-019 Søborg SG&I 198/08
139 115791 Jonas Rose Midtgaard 13-363 Broagerlands Skytteforening 198/08
144 101867 Jacob Erholt 18-003 Frederikssund IF 1864 198/07
144 117934 Tobias Bai Larsen 16-140 Vissenbjerg Skytteforening 198/07
144 93650 Hjalte Morthorst Jensen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 198/07
147 107294 Mathias Jørgensen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 198/06
148 107612 Mathias Nørgaard 17-332 Kirke Hyllinge Skf. 198/05
148 108252 Jonas Thomsen 11-381 Sdr. Omme Skytteforening 198/05
150 103957 Andreas Jørgensen 23-040 Kongsted Skytteforening 197/13
151 107315 Denni Duranovic 23-001 Nykøbing F. Skytteforening 197/12
152 115469 Magnus Sørensen 01-550 Løgstør Sportsskytteklub 197/10
153 108410 Rasmus Nicolajsen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 197/09
153 112910 Sara Kirstine Jensen 16-039 Horne Skytteforening 197/09
153 118127 Linda Kirkegaard Lager 06-062 Aulum Skytteforening 197/09
153 118509 Karina Nielsen 23-008 Ravnsborg Skytteforening 197/09
153 121608 Mads Hansen 13-367 Sønderborg Skyttekreds 197/09
158 106376 Sixten Thomsen 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 197/08
158 117764 Nicklas Christensen 01-501 Aalborg Skyttekreds 197/08
158 121788 Victoria Skeldal Andersen 18-003 Frederikssund IF 1864 197/08
161 116196 Frederik M.M. Christensen 11-001 Ribe Skyttekreds 197/06
162 114084 Magnus Ølgod 11-021 Brørup Skyttekreds 197/05
163 120022 Josefine K R Kejser 09-116 Midtdjurs Skytteforening 197/04
163 121676 Axel Aaes Christensen 01-514 Vodskov Skytteforening 197/04
165 106658 Emil Larsen 18-026 Ramløse IF Skydning 196/10
166 108564 Gustav Andersen 17-037 Tuse Skytteforening 196/09
166 98522 Stefan Olsen 18-008 Jørlunde Skytteforening 196/09
168 114552 Gorm Andersen 17-009 Ringsted Skytteforening 196/08
168 116842 Josefine Bachmann 09-118 Lyngby Skyttekreds 196/08
168 119754 Sara Dissing 01-211 Østerild og Omegns Skytteforening 196/08
171 112527 Carmen Bograd 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 196/07
171 116379 Marco Andersen 13-327 Toftlund Skytteforening 196/07
171 116909 Sarah Ekman 18-055 Blovstrød SG&I 196/07
174 113690 Kristian Toft Andersen 01-201 Thisted Skyttekreds 196/06
174 119827 Jeanne Hansen 10-117 Blåhøj Skytteforening 196/06
176 114545 Mikkel Houmølle 17-148 Høng Skytteforening 196/05
177 102579 Niels Kristian Christiansen 01-203 Sjørring Skytteforening 196/04
177 103315 Magnus Kristensen 01-514 Vodskov Skytteforening 196/04
177 109979 Silas Grønnebæk 11-020 Holsted Skyttekreds 196/04
180 114506 Marius Funck Oddermose 23-035 Stege Ndr. Skytteforening 196/03
181 95321 Amalie Birk D. Sørensen 01-223 Karby Skyttekreds 196/02
182 112089 Kamilla Keinicke 10-222 Gadbjerg Skytteforening 195/07
183 108250 Henrik Madsen 11-381 Sdr. Omme Skytteforening 195/05
183 118658 Liva Møller 01-548 Vilsted Skf. 195/05
185 117792 Mathilde Røntved Calmar 09-914 Postens Skytteforening 195/04
186 120318 Oliver Larsen 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 195/03
186 88794 Jens Kr. Olesen 11-001 Ribe Skyttekreds 195/03
188 98532 Signe Frits Nielsen 13-302 Haderslev Skyttekreds 194/08
189 107515 Sune Grøn Bendixen 01-412 Hjørring Skytteforening 194/05
189 119643 Naja Skytt-Bendixen 10-004 Glud Skytteforening 194/05
191 120003 Rikke Hald 01-561 Hobro Egnens Skytteforening 194/04
192 113811 Jonas Hvid 13-362 Sundeved Skytteforening 193/06
193 107026 Johan Salling 09-907 Skanderborg-Stilling Skytteforening 193/01
194 121535 Simon Bøgelund Eriksen 06-026 Kjellerup Skytteforening 192/04
195 114681 Marcus Sand 06-098 Karup Skytteforening af 1889 192/03
196 114553 Marie Andreasen 01-561 Hobro Egnens Skytteforening 192/02
196 88088 Marie Bæk Pagaard 05-019 Skjern Skytteforening 192/02
198 119377 Anton Egeskov Fobian 17-148 Høng Skytteforening 188/06
199 120764 Emilie Abildskov Hansen 18-013 Strø S&G 187/06
200 110586 Christian P. W. Thomsen 01-531 Lindholm Sports Skytte Klub 136/03

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 2
1 120013 Anine Aagren Jensen 16-310 Otterup Skytteforening 200/13
2 105787 Niklas Pedersen 01-501 Aalborg Skyttekreds 200/12
3 55409 Nikolaj Overgaard 23-003 Ornebjerg Skytteforening 200/11
4 103427 Louise Hansen 11-381 Sdr. Omme Skytteforening 200/10
4 110525 Astrid Lindberg Hermann 17-409 Nykøbing Sj. Skytteforening 200/10
4 110761 Sofie Elkhøj Bundgaard 09-940 Samsø Skytteforening 200/10
4 123836 Malthe Ribergaard Blak 17-302 Gundsølille SG&I 200/10
4 124305 Michelle Olesen 01-561 Hobro Egnens Skytteforening 200/10
9 116724 Martin Holmegaard 16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09
9 124048 Julie Frederiksen 16-350 Særslev Skytteforening 200/09
11 108366 Elmer Wagner 17-009 Ringsted Skytteforening 200/08
11 118349 Laura R. Dahl 01-204 Boddum-Ydby Skytteforening 200/08
11 122035 Viktor Kragh Sørensen 16-350 Særslev Skytteforening 200/08
14 122982 Colin Grimshaw 16-470 Hårby Skytteforening 200/07
15 113843 Nina Guldbæk Larsen 01-516 Mou & Omegns Skf. 200/06
16 119956 Gustav Nygaard Andersen 06-002 Them Skytteforening 199/12
16 124284 Emma Stæhr Madsen 01-550 Løgstør Sportsskytteklub 199/12
18 104341 Mark Held Skov Jensen 16-350 Særslev Skytteforening 199/11
18 106107 Jeppe Frosch Petersen 16-067 Nyborg Skytteforening 199/11
18 114810 Andres Grønhøj 10-222 Gadbjerg Skytteforening 199/11
18 119958 Julie Sørensen 06-002 Them Skytteforening 199/11
18 121871 Chris Olsen 23-035 Stege Ndr. Skytteforening 199/11
23 113588 Laurits Kjærby Thomassen 06-083 Hem Skytteforening 199/10
23 117765 Peter A. Sørensen 01-501 Aalborg Skyttekreds 199/10
23 118945 Cathrine Sørensen 05-028 Trehøje Skytteforening 199/10
23 119217 Yasmin Hansen 17-332 Kirke Hyllinge Skf. 199/10
23 119525 Mads Ashton Hansen 05-026 Ulfborg Bys Skytteforening 199/10
28 118771 Oliver l. Hansen 17-009 Ringsted Skytteforening 199/09
28 120235 Astrid Bohsen 10-004 Glud Skytteforening 199/09
30 110168 Sophie Jensen 23-003 Ornebjerg Skytteforening 199/08
30 114405 Laura Langkjær Gormsen 16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/08
30 122870 Anna Pedersen 06-097 D.F.B. Bjerringbro 199/08
33 103376 Carl Peter Mortensen 09-940 Samsø Skytteforening 199/07
33 107908 Oliver Vestergaard 10-117 Blåhøj Skytteforening 199/07
33 112343 Noah Frost 01-531 Lindholm Sports Skytte Klub 199/07
33 123820 Emma Hejlesen Kristensen 01-513 Vester Hassing Skf. 199/07
33 124784 Patchoulie Højbo Beattie 09-940 Samsø Skytteforening 199/07
38 112360 Kristian L. Andersen 16-049 Kværndrup Idrætsforening, Skytteafd. 199/06
38 117482 Thomas Sørensen 10-134 Bredstrup-Pjedsted IF 199/06
38 120304 Lukas Haldrup 01-550 Løgstør Sportsskytteklub 199/06
38 123940 Mikkel Marqvartsen 17-148 Høng Skytteforening 199/06
42 124112 Thomas Klausen 06-062 Aulum Skytteforening 199/03
43 119540 Rasmus Johansen 25-009 Østerlars Skytteforening 198/13
44 106155 Peter Kaysen 09-118 Lyngby Skyttekreds 198/11
44 115734 Jonas Knudsen 17-318 Fløng-Hedehusene Skf. 198/11
44 117906 Simone Heidmann 06-061 Møldrup Skytteforening 198/11
44 118779 Kasper Illum Andersen 18-003 Frederikssund IF 1864 198/11
44 124268 Lars Riisgaard Jensen 01-550 Løgstør Sportsskytteklub 198/11
49 106786 Christoffer Damgaard Larsen 10-222 Gadbjerg Skytteforening 198/10
49 107378 Mads Lunde Graversen 13-362 Sundeved Skytteforening 198/10
49 108491 Mille Frederiksen 01-548 Vilsted Skf. 198/10
49 114916 Magnus Küll 17-009 Ringsted Skytteforening 198/10
49 115457 Kasper Overgaard 23-003 Ornebjerg Skytteforening 198/10
54 112107 Sebastian Groth 25-006 NyVest Skytteforening 198/09
54 119769 Mikkel Andersen 17-148 Høng Skytteforening 198/09
54 121388 Christian Ansbjerg 18-043 Værløse Skytteforening 198/09
54 124266 Nikolaj Gatten 01-550 Løgstør Sportsskytteklub 198/09
58 117913 Lloyd Nielsen 23-006 Næstved Skytteforening