| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Individuel 50 m finale Jun (F)

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 399 102,7 501,7
1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 399 102,7 501,7
2 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 398 103,6 501,6
2 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 398 103,6 501,6
3 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 398 102,9 500,9
3 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 398 102,9 500,9
4 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 398 102,2 500,2
4 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 398 102,2 500,2
5 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 398 101,6 499,6
5 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 398 101,6 499,6
6 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 398 101,3 499,3
6 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 398 101,3 499,3

Riffel, 50m - Individuel 50 m finale BK (F)

1 132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening 400 104,4 504,4
1 132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening 400 104,4 504,4
2 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 400 103,8 503,8
2 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 400 103,8 503,8
3 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 400 103,6 503,6
3 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 400 103,6 503,6
4 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 399 103,5 502,5
4 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 399 103,5 502,5
5 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 399 102,9 501,9
5 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 399 102,9 501,9
6 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 399 102,5 501,5
6 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 399 102,5 501,5
7 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 399 102,1 501,1
7 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 399 102,1 501,1
8 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 399 101,9 500,9
8 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 399 101,9 500,9
9 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 399 101,6 500,6
9 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 399 101,6 500,6
10 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 399 101,1 500,1
10 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 399 101,1 500,1

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/16 200/16 400/32
2 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 200/17 200/14 400/31
3 132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening 200/17 200/12 400/29
4 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 199/13 200/13 399/26
5 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 199/10 200/11 399/21
6 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 199/08 200/12 399/20
7 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 199/09 200/11 399/20
8 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 200/12 199/13 399/25
9 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 200/15 199/10 399/25
10 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 200/11 199/11 399/22
11 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 199/14 199/11 398/25
12 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 199/11 199/13 398/24
13 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 199/12 199/09 398/21
14 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 199/09 199/05 398/14
15 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/17 198/09 398/26
16 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 200/15 198/09 398/24
17 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 200/11 198/11 398/22
18 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12 198/10 398/22
19 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/05 198/10 398/15
20 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 197/10 200/11 397/21
21 131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening 197/08 200/07 397/15
22 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 198/07 199/15 397/22
23 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 198/11 199/11 397/22
24 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 198/10 199/09 397/19
25 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 198/10 199/06 397/16
26 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 199/11 198/12 397/23
27 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 199/11 198/11 397/22
28 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12 198/08 397/20
29 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 199/07 198/08 397/15
30 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/14 197/12 397/26
31 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13 197/10 397/23
32 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 196/09 200/10 396/19
33 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 197/09 199/11 396/20
34 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/08 199/09 396/17
35 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 197/08 199/07 396/15
36 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 198/11 198/12 396/23
37 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 199/13 197/09 396/22
38 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening 200/05 196/05 396/10
39 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 195/09 200/11 395/20
40 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 196/08 199/12 395/20
41 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 196/08 199/09 395/17
42 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 197/07 198/08 395/15
43 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 197/04 198/09 395/13
44 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 198/10 197/10 395/20
45 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 198/08 197/11 395/19
46 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 198/09 197/10 395/19
47 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening 198/09 197/08 395/17
48 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 199/08 196/12 395/20
49 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 199/12 196/07 395/19
50 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 199/10 196/06 395/16
51 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/07 196/08 395/15
52 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 195/08 199/11 394/19
53 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening 195/09 199/10 394/19
54 131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening 196/09 198/11 394/20
55 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 196/06 198/11 394/17
56 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/10 198/06 394/16
57 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 197/10 197/09 394/19
57 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 197/10 197/09 394/19
59 134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening 197/08 197/08 394/16
60 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 197/09 197/05 394/14
61 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 198/10 196/09 394/19
62 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 198/10 196/08 394/18
63 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 198/06 196/09 394/15
64 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 198/08 196/05 394/13
65 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10 195/06 394/16
66 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 195/13 198/08 393/21
67 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening 195/06 198/07 393/13
68 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 196/09 197/10 393/19
69 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 196/08 197/10 393/18
70 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/07 197/09 393/16
71 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 196/10 197/06 393/16
72 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/06 197/09 393/15
73 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 196/05 197/05 393/10
74 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09 196/11 393/20
75 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 197/07 196/05 393/12
76 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 198/08 195/09 393/17
77 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 195/05 197/09 392/14
78 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 196/10 196/13 392/23
79 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 196/08 196/11 392/19
80 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF 196/08 196/07 392/15
81 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening 196/08 196/06 392/14
81 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland 196/08 196/06 392/14
83 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/07 196/05 392/12
84 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 196/05 196/04 392/09
85 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening 197/14 195/08 392/22
86 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 197/11 195/08 392/19
87 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening 197/10 195/08 392/18
88 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 197/11 195/07 392/18
89 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 197/06 195/08 392/14
90 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 198/08 194/07 392/15
91 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 199/10 193/08 392/18
92 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/08 193/08 392/16
93 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 199/08 193/07 392/15
94 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening 194/06 197/07 391/13
95 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 196/10 195/08 391/18
96 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/12 195/06 391/18
97 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/08 194/05 391/13
98 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening 195/06 195/05 390/11
99 123115 Albert Frederik Woller Sorø Skytteforening 196/09 194/08 390/17
100 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 196/06 194/07 390/13
101 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/10 193/08 390/18
102 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening 197/06 193/03 390/09
103 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 198/08 192/06 390/14
104 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 198/09 192/04 390/13
105 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 198/09 192/03 390/12
106 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 193/07 196/07 389/14
107 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/07 195/09 389/16
108 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 194/05 195/07 389/12
109 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 196/04 193/04 389/08
110 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/10 191/04 389/14
111 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 191/06 197/08 388/14
112 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/04 194/08 388/12
113 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 195/09 193/07 388/16
114 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 195/06 193/06 388/12
115 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 196/12 192/06 388/18
116 135920 Freya Poulsen Helle Skytteforening 196/07 192/08 388/15
117 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 197/09 191/09 388/18
118 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 194/08 193/06 387/14
119 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 194/06 193/06 387/12
120 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 197/10 190/05 387/15
121 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 192/06 194/07 386/13
122 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/06 194/06 386/12
123 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening 194/06 192/09 386/15
124 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/08 191/04 386/12
125 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 196/10 190/07 386/17
126 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 192/04 193/04 385/08
127 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 192/01 193/04 385/05
128 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 194/07 191/02 385/09
129 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 193/03 190/03 383/06
130 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 197/10 108/02 305/12

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 105648 Andreas Borchers Horne Skytteforening 198/11 199/10 397/21
2 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 199/13 198/11 397/24
3 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening 199/08 198/08 397/16
4 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 195/10 200/12 395/22
5 135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening 198/08 197/09 395/17
6 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 199/06 196/06 395/12
7 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 200/11 195/07 395/18
8 132445 Thore Frank Søborg SG&I 195/07 199/11 394/18
9 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 196/07 198/11 394/18
10 127852 Maria Dahl Reerslev Skytteforening 196/09 198/06 394/15
11 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 197/08 197/09 394/17
12 137321 Marius Aagaard Laursen Midtdjurs skytteforening 199/10 195/08 394/18
13 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 197/08 196/12 393/20
14 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 197/08 196/08 393/16
15 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 194/04 198/09 392/13
16 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/09 197/08 392/17
17 131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening 195/08 197/08 392/16
18 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening 195/09 197/06 392/15
19 127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening 196/07 196/11 392/18
20 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 196/07 196/08 392/15
21 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05 196/07 392/12
22 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 198/08 194/04 392/12
23 136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/07 194/04 392/11
24 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/11 193/07 392/18
25 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening 191/06 200/02 391/08
26 138008 Daniel Holm Hansen Skytteklubben DSB/ASF 195/08 196/10 391/18
27 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 196/05 195/07 391/12
28 124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening 196/06 195/06 391/12
29 137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 197/06 194/04 391/10
30 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 192/04 198/06 390/10
31 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 193/07 197/09 390/16
32 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening 193/05 197/06 390/11
33 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 195/07 195/05 390/12
34 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/06 195/05 390/11
35 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 196/05 194/08 390/13
36 132173 Lau Schmidt Petersen Maribo Skytteforening 196/06 194/06 390/12
37 136184 Mads Kreutzer Rosager Ammitsbøl Sg&i 197/07 193/04 390/11
38 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I 192/08 197/07 389/15
39 123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening 194/05 195/07 389/12
40 131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening 194/03 195/04 389/07
41 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/06 194/06 389/12
42 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 195/05 194/06 389/11
43 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 196/04 193/02 389/06
44 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds 197/09 192/08 389/17
45 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 198/06 191/05 389/11
46 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening 190/03 198/10 388/13
47 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening 192/02 196/11 388/13
48 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 192/06 196/06 388/12
49 134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i 193/06 195/09 388/15
50 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 193/05 195/07 388/12
51 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds 194/07 194/06 388/13
52 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening 195/08 193/05 388/13
53 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening 195/07 193/05 388/12
54 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening 196/08 192/07 388/15
55 135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening 196/08 192/04 388/12
56 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 197/11 191/06 388/17
57 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 197/06 191/05 388/11
58 119881 Benjamin Ibsen Skytteklubben DSB/ASF 190/07 197/09 387/16
59 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 191/05 196/08 387/13
60 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 192/04 195/06 387/10
61 135619 Mikkel Frøkov Jørlunde Skytteforening 192/03 195/05 387/08
62 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening 193/07 194/09 387/16
63 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 193/09 194/05 387/14
64 134099 Pil Rasmussen Kjellerup Skytteforening 194/06 193/05 387/11
65 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I 194/07 193/03 387/10
66 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 195/13 192/04 387/17
67 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 195/08 192/06 387/14
68 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 195/07 192/05 387/12
69 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 196/11 191/05 387/16
70 137080 Birk Fischer Søborg SG&I 196/06 191/04 387/10
71 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening 197/08 190/05 387/13
72 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening 198/07 189/03 387/10
73 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 188/05 198/08 386/13
74 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 191/06 195/07 386/13
75 135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds 192/05 194/03 386/08
76 130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening 193/07 193/06 386/13
77 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/06 192/05 386/11
78 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening 191/07 194/06 385/13
79 129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening 192/08 193/05 385/13
80 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening 192/05 193/03 385/08
81 138749 Mathias Guldberg Bang Vejle Skytteforening 193/04 192/07 385/11
82 138522 Magnus Bech Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06 192/05 385/11
83 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 193/05 192/05 385/10
84 126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening 193/07 192/01 385/08
85 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 193/03 192/05 385/08
86 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/06 190/04 385/10
87 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 190/05 194/09 384/14
88 131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds 191/05 193/05 384/10
89 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds 192/07 192/04 384/11
90 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 192/08 192/03 384/11
91 136183 Asger Halfdan Buur Maier Ammitsbøl Sg&i 190/02 193/07 383/09
92 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening 190/03 193/05 383/08
93 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 191/03 192/08 383/11
94 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 192/08 191/04 383/12
95 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 193/04 190/04 383/08
96 136722 Jakob Gade Sørensen Grænseegnens Skytteforening 187/06 195/04 382/10
97 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 189/04 193/06 382/10
98 131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening 191/07 191/05 382/12
99 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 191/03 191/03 382/06
100 128878 Emma Ehrhorn Horne Skytteforening 192/04 189/03 381/07
101 127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening 192/06 189/01 381/07
102 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds 191/04 189/06 380/10
103 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 193/05 187/03 380/08
104 134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening 189/05 190/03 379/08
105 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 191/02 187/03 378/05
106 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 186/02 191/06 377/08
107 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 187/05 190/04 377/09
108 131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/05 188/04 377/09
109 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening 187/04 188/05 375/09
110 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 185/02 189/03 374/05
111 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 181/06 192/05 373/11
112 134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening 184/00 188/05 372/05
113 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 184/01 188/04 372/05
114 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 186/04 186/02 372/06
115 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 184/02 185/02 369/04
116 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening 187/05 182/02 369/07
117 133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening 183/00 185/03 368/03

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening 197/10 199/10 396/20
2 137292 Jackie Christiansen Vestfalster Skytteforening 200/08 196/06 396/14
3 125011 Søren Hedegaard Vojens Skytteforening 200/12 194/06 394/18
4 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 196/12 197/08 393/20
5 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 198/10 195/09 393/19
6 136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening 195/06 197/07 392/13
7 137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen 195/07 195/08 390/15
8 137228 Viktor Birch Larsen Kværndrup Idrætsforening 196/07 194/05 390/12
9 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening 196/05 194/06 390/11
10 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening 196/06 193/05 389/11
11 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 193/07 195/08 388/15
12 136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening 191/03 196/04 387/07
13 138952 Kevin Regnersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/07 193/02 387/09
14 135630 Nikolaj Greve Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 192/07 194/05 386/12
15 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 196/08 190/04 386/12
16 138983 Alfred Just Pedersen Ørre Skytteforening, 192/06 193/06 385/12
17 108110 Tobias Bøgh jensen Vodskov Skytteforening 191/05 193/06 384/11
18 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 190/03 193/06 383/09
19 119242 Alexander Lorentzen Mullerup Skytteforening 194/06 189/04 383/10
20 137266 Cille Uttrup Midtdjurs skytteforening 190/06 190/04 380/10
21 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 190/05 190/02 380/07
22 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening 188/03 191/01 379/04
23 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 190/03 189/07 379/10
24 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 191/02 188/05 379/07
25 139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 186/02 192/04 378/06
26 139167 Zara Lorentzen Mullerup Skytteforening 190/04 188/05 378/09
27 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening 190/03 188/02 378/05
28 129895 Sarah Rosenkjær Horne Skytteforening 192/06 186/01 378/07
29 135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening 185/03 192/06 377/09
30 138530 Morgan Jakobsen Søborg SG&I 189/03 187/01 376/04
31 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 186/01 189/03 375/04
32 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening 192/09 183/03 375/12
33 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds 185/03 188/04 373/07
34 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/03 185/02 372/05
35 134815 Nicolas Larsen Dalum Skytteforening 194/06 177/01 371/07
36 131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening 188/05 180/01 368/06
37 138701 Alexander Kirkeby Krautwald Ørre Skytteforening, 186/01 180/01 366/02
38 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/02 179/03 366/05
39 138700 Nikoline Kirkeby Krautwald Ørre Skytteforening, 186/01 179/03 365/04
40 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 182/03 182/03 364/06
41 138696 Bjørn Andsbjerg Ørre Skytteforening, 185/01 179/01 364/02
42 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/01 182/03 363/04
43 138926 Rasmus Dalegaard Ammitsbøl Sg&i 177/03 185/03 362/06
44 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 178/02 184/02 362/04
45 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening 179/03 183/01 362/04
46 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds 181/02 181/03 362/05
47 135618 Mathias Skov Østerlars Skytteforening 178/01 179/03 357/04
48 138703 Agnethe Lund Jensen Ørre Skytteforening, 179/02 176/02 355/04
49 138697 Noah Pedersen Ørre Skytteforening, 183/00 172/01 355/01
50 129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening 175/01 177/01 352/02
51 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening 178/01 169/03 347/04
52 132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening 165/01 174/01 339/02
53 139217 Bastian Pedersen Ørre Skytteforening, 164/00 159/01 323/01
54 134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening, 153/01 160/01 313/02
55 135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening 131/02 152/00 283/02

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 199/12 200/09 399/21
2 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 198/10 200/14 398/24
3 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 198/11 200/13 398/24
4 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/10 200/12 398/22
5 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 199/07 199/12 398/19
6 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 200/16 198/07 398/23
7 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/09 198/07 398/16
8 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 197/13 200/14 397/27
9 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/11 198/09 397/20
10 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 200/13 197/09 397/22
11 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/06 199/11 396/17
12 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 198/10 198/14 396/24
13 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 198/09 198/10 396/19
14 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 198/09 198/08 396/17
15 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 198/06 198/10 396/16
16 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 199/08 197/07 396/15
17 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 196/09 199/08 395/17
18 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 197/10 198/11 395/21
19 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 198/10 197/10 395/20
20 120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening 198/06 197/08 395/14
21 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 199/10 196/08 395/18
22 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 199/08 196/09 395/17
23 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09 196/07 395/16
24 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/18 195/07 395/25
25 117411 Josefine Woller Sorø Skytteforening 195/09 199/14 394/23
26 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 195/03 199/08 394/11
27 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 196/09 198/11 394/20
28 114363 Jacob Mortensen Samsø Skytteforening 196/09 198/09 394/18
29 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/12 197/09 394/21
30 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen Ravnsborg Skytteforening 197/07 197/12 394/19
31 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 197/07 197/04 394/11
32 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/10 196/08 394/18
33 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 199/07 195/04 394/11
34 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 193/07 200/08 393/15
35 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 197/10 196/11 393/21
36 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 197/10 196/08 393/18
37 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 197/06 196/10 393/16
38 118127 Linda Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, 194/08 198/11 392/19
39 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening 197/10 195/09 392/19
40 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 199/13 193/06 392/19
41 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 192/04 199/11 391/15
42 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 193/08 198/09 391/17
43 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, 197/06 194/09 391/15
44 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 192/03 198/08 390/11
45 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 197/11 193/09 390/20
46 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 197/05 193/05 390/10
47 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds 192/04 197/08 389/12
48 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 195/07 194/08 389/15
49 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 197/10 192/07 389/17
50 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 196/10 192/05 388/15
51 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 191/04 196/08 387/12
52 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 194/03 192/06 386/09
53 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 195/07 191/06 386/13
54 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 193/05 191/08 384/13

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening 198/08 199/10 397/18
2 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 199/09 197/09 396/18
3 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 198/09 197/09 395/18
4 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 197/06 197/02 394/08
5 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 198/10 196/08 394/18
6 Horne Skytteforening 195/06 198/08 393/14
7 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 196/08 197/08 393/16
8 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds 198/08 195/08 393/16
9 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 197/08 195/06 392/14
10 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 198/11 194/08 392/19
11 110010 Astrid Uglebjerg Dalum Skytteforening 198/11 194/07 392/18
12 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 193/05 198/08 391/13
13 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 193/02 198/08 391/10
14 137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening 194/09 197/10 391/19
15 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 195/09 196/11 391/20
16 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 195/06 196/09 391/15
17 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 195/06 196/05 391/11
18 107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening 196/06 195/07 391/13
19 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 196/07 195/05 391/12
20 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/11 196/08 390/19
21 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening 194/06 196/09 390/15
22 132672 Andrea Lundsberg Sorø Skytteforening 194/03 196/09 390/12
23 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 194/04 196/05 390/09
24 121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening 195/11 195/11 390/22
25 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/10 195/04 390/14
26 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 195/03 195/07 390/10
27 108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening 197/10 193/07 390/17
28 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/10 192/04 390/14
29 124938 Lærke Kolind Andersen Frederikshavn Skyttekreds 193/05 196/04 389/09
30 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 194/07 195/06 389/13
31 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/08 194/09 389/17
32 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 196/07 193/05 389/12
33 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/05 195/11 388/16
34 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 194/07 194/09 388/16
35 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 194/04 194/05 388/09
36 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 195/07 193/10 388/17
37 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 198/11 190/06 388/17
38 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 193/09 194/06 387/15
39 117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF 194/05 193/06 387/11
40 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 195/05 192/05 387/10
41 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 195/07 192/02 387/09
42 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 196/08 191/06 387/14
43 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening 198/09 189/05 387/14
44 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 191/04 195/06 386/10
45 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 192/06 194/07 386/13
46 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 192/07 194/06 386/13
47 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 192/07 194/04 386/11
48 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 192/04 194/05 386/09
49 135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening 193/07 193/05 386/12
50 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 193/09 193/02 386/11
51 113058 Vivian Staal Samsø Skytteforening 193/05 193/05 386/10
52 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 193/07 193/02 386/09
53 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/04 193/04 386/08
54 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 194/07 192/07 386/14
55 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 192/08 193/06 385/14
56 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 193/06 192/04 385/10
57 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 194/07 191/04 385/11
58 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 196/07 189/03 385/10
59 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening 190/02 194/03 384/05
60 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/04 192/04 384/08
61 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 192/04 192/03 384/07
62 130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening 194/07 190/04 384/11
63 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 194/07 190/03 384/10
64 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 188/05 195/07 383/12
65 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 192/06 191/04 383/10
66 114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening 194/10 189/02 383/12
67 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 189/06 192/05 381/11
68 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 189/05 192/04 381/09
69 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 191/05 190/02 381/07
70 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 186/02 194/07 380/09
71 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 191/05 189/05 380/10
72 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 191/03 189/01 380/04
73 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 190/05 189/04 379/09
74 111739 Josefine Amalie Hansen Høng Skytteforening 190/04 189/02 379/06
75 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening 190/03 188/04 378/07
76 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 183/02 194/02 377/04
77 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 189/05 188/04 377/09
78 126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 190/03 187/04 377/07
79 135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds 192/05 185/04 377/09
80 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening 194/07 182/03 376/10
81 137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 183/04 192/06 375/10
82 122995 Thomas Vesterager Ørre Skytteforening, 188/01 185/03 373/04
83 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 184/04 188/02 372/06
84 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 190/05 180/04 370/09
85 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 178/02 190/06 368/08
86 117673 Jonas Ottobrøker Sønderborg Skyttekreds 179/02 188/03 367/05
87 135509 Victoria Krull Greve Sønderborg Skyttekreds 187/02 174/03 361/05
88 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 180/03 179/01 359/04
89 137182 Emil Petersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 180/02 174/01 354/03
90 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 183/04 166/01 349/05
91 135319 Mads Viggo Hansen Mullerup Skytteforening 178/02 166/01 344/03
92 136858 Jasmin Hyttemads Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 175/02 159/01 334/03

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 200/17
1 132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening 200/17
1 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/17
4 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/16
5 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 200/15
5 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 200/15
7 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/14
8 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
8 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 200/13
10 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 200/12
10 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12
12 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 200/11
12 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 200/11
14 117952 William Conradsen Særslev Skytteforening 200/10
15 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening 200/05
15 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/05
17 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 199/14
18 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 199/13
19 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 199/13
20 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
21 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 199/12
22 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 199/12
23 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 199/11
24 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 199/11
25 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 199/11
26 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 199/10
27 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 199/10
28 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10
29 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 199/10
30 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 199/09
31 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 199/09
32 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 199/08
33 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/08
34 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 199/08
35 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 199/08
36 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/07
37 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 199/07
38 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 198/12
39 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 198/11
40 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 198/11
41 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 198/10
42 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 198/10
43 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 198/10
44 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 198/10
45 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/10
46 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 198/10
47 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 198/10
48 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 198/09
49 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 198/09
50 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 198/09
51 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 198/09
52 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening 198/09
53 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 198/08
54 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 198/08
55 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 198/08
56 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 198/08
57 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 198/08
58 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 198/07
59 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 198/06
60 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening 197/14
61 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 197/11
62 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 197/11
63 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 197/11
64 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 197/10
65 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 197/10
66 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 197/10
67 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 197/10
68 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening 197/10
69 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/10
70 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 197/10
71 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 197/10
72 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 197/09
73 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 197/09
74 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 197/09
75 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 197/09
76 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09
77 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 197/08
78 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/08
79 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/08
80 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/08
81 134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening 197/08
82 131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening 197/08
83 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 197/07
84 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 197/07
85 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 197/06
86 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening 197/06
87 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 197/04
88 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/12
89 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 196/12
90 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 196/10
91 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 196/10
92 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 196/10
93 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/10
94 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 196/10
95 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 196/09
96 123115 Albert Frederik Woller Sorø Skytteforening 196/09
97 131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening 196/09
98 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 196/09
99 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 196/08
100 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 196/08
101 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 196/08
102 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland 196/08
103 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 196/08
104 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF 196/08
105 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening 196/08
106 135920 Freya Poulsen Helle Skytteforening 196/07
107 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/07
108 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/07
109 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 196/06
110 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 196/06
111 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/06
112 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 196/05
113 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 196/05
114 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 196/04
115 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 195/13
116 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 195/09
117 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 195/09
118 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening 195/09
119 130869 Sarah Jensen Jelling fS 195/08
120 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 195/08
121 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/08
122 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening 195/06
123 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening 195/06
124 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 195/06
125 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 195/05
126 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 195/04
127 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 194/08
128 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/07
129 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 194/07
130 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening 194/06
131 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 194/06
132 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening 194/06
133 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 194/05
134 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/04
135 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening 193/09
136 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 193/07
137 126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub 193/06
138 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 193/05
139 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 193/03
140 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/06
141 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 192/06
142 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 192/05
143 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 192/04
144 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 192/01
145 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 191/06
146 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 190/02

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 200/11
2 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 199/13
3 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 199/11
4 137321 Marius Aagaard Laursen Midtdjurs skytteforening 199/10
5 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening 199/08
6 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 199/06
7 105648 Andreas Borchers Horne Skytteforening 198/11
8 135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening 198/08
9 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 198/08
10 136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/07
11 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening 198/07
12 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 198/06
13 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 197/11
14 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds 197/09
15 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 197/08
16 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 197/08
17 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 197/08
18 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening 197/08
19 136184 Mads Kreutzer Rosager Ammitsbøl Sg&i 197/07
20 137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 197/06
21 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 197/06
22 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 196/11
23 127852 Maria Dahl Reerslev Skytteforening 196/09
24 135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening 196/08
25 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening 196/08
26 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 196/07
27 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 196/07
28 127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening 196/07
29 132173 Lau Schmidt Petersen Maribo Skytteforening 196/06
30 124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening 196/06
31 137080 Birk Fischer Søborg SG&I 196/06
32 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 196/05
33 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05
34 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 196/05
35 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 196/04
36 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 195/13
37 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 195/10
38 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening 195/09
39 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/09
40 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 195/08
41 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening 195/08
42 131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening 195/08
43 138008 Daniel Holm Hansen Skytteklubben DSB/ASF 195/08
44 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 195/07
45 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 195/07
46 132445 Thore Frank Søborg SG&I 195/07
47 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening 195/07
48 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening 195/07
49 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/06
50 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/06
51 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/06
52 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 195/05
53 135088 Alfred Bak Dutschke Århus Riffelskytte klub 194/07
54 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds 194/07
55 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I 194/07
56 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/06
57 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 194/06
58 134099 Pil Rasmussen Kjellerup Skytteforening 194/06
59 123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening 194/05
60 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 194/04
61 131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening 194/03
62 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 193/09
63 126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening 193/07
64 130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening 193/07
65 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening 193/07
66 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 193/07
67 134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i 193/06
68 138522 Magnus Bech Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06
69 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 193/05
70 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening 193/05
71 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 193/05
72 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 193/05
73 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 193/04
74 138749 Mathias Guldberg Bang Vejle Skytteforening 193/04
75 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 193/03
76 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 192/08
77 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 192/08
78 129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening 192/08
79 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I 192/08
80 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds 192/07
81 127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening 192/06
82 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 192/06
83 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening 192/05
84 135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds 192/05
85 128878 Emma Ehrhorn Horne Skytteforening 192/04
86 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 192/04
87 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 192/04
88 135619 Mikkel Frøkov Jørlunde Skytteforening 192/03
89 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening 192/02
90 131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening 191/07
91 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening 191/07
92 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening 191/06
93 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 191/06
94 131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds 191/05
95 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 191/05
96 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds 191/04
97 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 191/03
98 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 191/03
99 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 191/02
100 119881 Benjamin Ibsen Skytteklubben DSB/ASF 190/07
101 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 190/05
102 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 190/05
103 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening 190/03
104 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 190/03
105 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening 190/03
106 136183 Asger Halfdan Buur Maier Ammitsbøl Sg&i 190/02
107 134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening 189/05
108 131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/05
109 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 189/04
110 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 188/05
111 136722 Jakob Gade Sørensen Grænseegnens Skytteforening 187/06
112 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 187/05
113 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening 187/05
114 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening 187/04
115 135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening 186/04
116 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 186/04
117 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 186/02
118 135903 Nikolai Tobiassen Vissenbjerg Skytteforening 185/04
119 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 185/02
120 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 184/02
121 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 184/01
122 134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening 184/00
123 133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening 183/00
124 134721 Magnus Frøkov Jørlunde Skytteforening 182/08
125 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 181/06
126 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 176/01

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 125011 Søren Hedegaard Vojens Skytteforening 200/12
2 137292 Jackie Christiansen Vestfalster Skytteforening 200/08
3 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 198/10
4 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening 197/10
5 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 196/12
6 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 196/08
7 137228 Viktor Birch Larsen Kværndrup Idrætsforening 196/07
8 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening 196/06
9 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening 196/05
10 137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen 195/07
11 136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening 195/06
12 138952 Kevin Regnersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/07
13 119242 Alexander Lorentzen Mullerup Skytteforening 194/06
14 134815 Nicolas Larsen Dalum Skytteforening 194/06
15 135937 Christian Mørup Andersen Tved Skyttekreds 193/10
16 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 193/07
17 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening 193/03
18 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening 192/09
19 135630 Nikolaj Greve Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 192/07
20 129895 Sarah Rosenkjær Horne Skytteforening 192/06
21 138983 Alfred Just Pedersen Ørre Skytteforening, 192/06
22 108110 Tobias Bøgh jensen Vodskov Skytteforening 191/05
23 136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening 191/03
24 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 191/02
25 137266 Cille Uttrup Midtdjurs skytteforening 190/06
26 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 190/05
27 139167 Zara Lorentzen Mullerup Skytteforening 190/04
28 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 190/03
29 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 190/03
30 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening 190/03
31 138530 Morgan Jakobsen Søborg SG&I 189/03
32 131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening 188/05
33 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening 188/03
34 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/03
35 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/02
36 125993 Daniel Winkel Bramming Skytteforening 186/04
37 137661 Magnus Søby Silkeborg Skyttekreds 186/03
38 138911 Lars Klemmesen Østerild Skytteforening 186/03
39 139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 186/02
40 138701 Alexander Kirkeby Krautwald Ørre Skytteforening, 186/01
41 138700 Nikoline Kirkeby Krautwald Ørre Skytteforening, 186/01
42 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 186/01
43 135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening 185/03
44 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds 185/03
45 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening 185/02
46 138696 Bjørn Andsbjerg Ørre Skytteforening, 185/01
47 135631 Emil Rudbæk Borg Nielsen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 184/03
48 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 183/03
49 138697 Noah Pedersen Ørre Skytteforening, 183/00
50 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 182/03
51 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds 181/02
52 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/01
53 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening 179/03
54 137086 Patrick Gert Nielsen Østerild Skytteforening 179/02
55 138703 Agnethe Lund Jensen Ørre Skytteforening, 179/02
56 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 178/02
57 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening 178/01
58 135618 Mathias Skov Østerlars Skytteforening 178/01
59 138926 Rasmus Dalegaard Ammitsbøl Sg&i 177/03
60 134510 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening 176/01
61 134510 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening 176/01
62 129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening 175/01
63 127054 Frederik Bjerregaard Ørre Skytteforening, 174/02
64 132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening 165/01
65 139217 Bastian Pedersen Ørre Skytteforening, 164/00
66 134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening, 153/01
67 135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening 131/02

Riffel, 50m - Klasse J1

1 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/18
2 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 200/16
3 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 200/13
4 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/09
5 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 199/13
6 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 199/12
7 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/11
8 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 199/10
9 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09
10 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 199/08
11 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 199/08
12 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 199/07
13 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 199/07
14 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 198/11
15 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/10
16 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 198/10
17 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/10
18 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 198/10
19 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 198/10
20 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 198/09
21 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 198/09
22 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 198/06
23 120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening 198/06
24 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 197/13
25 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/12
26 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 197/11
27 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 197/10
28 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 197/10
29 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening 197/10
30 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 197/10
31 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 197/10
32 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen Ravnsborg Skytteforening 197/07
33 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 197/07
34 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, 197/06
35 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/06
36 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 197/06
37 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 197/05
38 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 197/05
39 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 196/10
40 114363 Jacob Mortensen Samsø Skytteforening 196/09
41 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 196/09
42 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 196/09
43 117411 Josefine Woller Sorø Skytteforening 195/09
44 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 195/07
45 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 195/07
46 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 195/03
47 118127 Linda Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, 194/08
48 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 194/06
49 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 194/03
50 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 193/08
51 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 193/07
52 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 193/05
53 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds 192/04
54 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 192/04
55 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 192/03
56 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 191/04

Riffel, 50m - Klasse J2

1 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 199/09
2 110010 Astrid Uglebjerg Dalum Skytteforening 198/11
3 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 198/11
4 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 198/11
5 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 198/10
6 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/10
7 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening 198/09
8 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 198/09
9 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds 198/08
10 128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening 198/08
11 108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening 197/10
12 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 197/08
13 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 197/06
14 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 196/08
15 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 196/08
16 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 196/07
17 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 196/07
18 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 196/07
19 107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening 196/06
20 121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening 195/11
21 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/10
22 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 195/09
23 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/08
24 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 195/07
25 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 195/07
26 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 195/06
27 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 195/06
28 Horne Skytteforening 195/06
29 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 195/05
30 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 195/03
31 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/11
32 114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening 194/10
33 137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening 194/09
34 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 194/07
35 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 194/07
36 128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening 194/07
37 130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening 194/07
38 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 194/07
39 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 194/07
40 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 194/07
41 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening 194/06
42 117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF 194/05
43 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 194/04
44 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 194/04
45 132672 Andrea Lundsberg Sorø Skytteforening 194/03
46 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 193/09
47 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 193/09
48 135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening 193/07
49 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 193/07
50 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 193/06
51 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/05
52 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 193/05
53 124938 Lærke Kolind Andersen Frederikshavn Skyttekreds 193/05
54 113058 Vivian Staal Samsø Skytteforening 193/05
55 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/04
56 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 193/02
57 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 192/08
58 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 192/07
59 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 192/07
60 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 192/06
61 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 192/06
62 135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds 192/05
63 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 192/04
64 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 192/04
65 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/04
66 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 191/05
67 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 191/05
68 126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub 191/04
69 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 191/04
70 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 191/03
71 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 190/05
72 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 190/05
73 111739 Josefine Amalie Hansen Høng Skytteforening 190/04
74 123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening 190/03
75 126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 190/03
76 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening 190/02
77 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 189/06
78 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 189/05
79 136860 Asger Truong Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/05
80 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 189/05
81 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 188/06
82 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 188/05
83 122995 Thomas Vesterager Ørre Skytteforening, 188/01
84 108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I 187/04
85 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 187/02
86 135509 Victoria Krull Greve Sønderborg Skyttekreds 187/02
87 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 186/02
88 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 184/07
89 121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 184/04
90 137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 183/04
91 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 183/04
92 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 183/02
93 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 180/03
94 137182 Emil Petersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 180/02
95 117673 Jonas Ottobrøker Sønderborg Skyttekreds 179/02
96 135319 Mads Viggo Hansen Mullerup Skytteforening 178/02
97 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 178/02
98 136858 Jasmin Hyttemads Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 175/02
99 137183 William Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 160/02

Til toppen